Trzy gole trenera i najmniejszy wymiar kary dla Akcji Jastrzębia. W sobotnim spotkaniu sparingowym piłkarze Prochu gładko ograli niżej notowanego rywala 6-1.
Po meczach z drużynami z wyższych lig, przyszła pora na przełamanie i poprawę nastrojów w zespole. Oba te cele udało się wypełnić w 100%. Biało-zieloni wygrali ostatecznie 6-1, ale gdyby przeciwnicy schodzili z boiska przy wyniku dwycyfrowym, również nie powinni mieć powodów do narzekań. Dodajmy, że w dalszym ciągu trener Łukasz Glista nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.
Najładniejsze trafienie meczu zaliczył sam trener. Piękny, mierzony strzał sprzed pola karnego wylądował w samym okienku bramki Akcji.
Proch Pionki - Akcja Jastrzębia 6-1 (3-0) Łukasz Glista 30,36,42, Bartek Kozicki 41, Mateusz Mazurek 53, Marek Nowak 87
Skład: Michałek (46 Matysiak) - Bobrowski, Klimowicz, Rafa, Kołodziejczyk - Kozicki, Cybulski, B.Michalski, Szczepański - Sałek (35 Jurczak), Glista oraz Mazurek, Banaszek, D.Czekaj, Hajduk, Nowak
Kolejną grę kontrolną Proch rozegra w najbliższą środę. O godzinie 19 na radomskim MOSiR-ze piłkarze trenera Glisty zmierzą się z Centrum Radom.









geopard.pl