09:26. Piątek, 25 maj.   Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda
Jaki styl wygra w nowym sezonie?

Styl hippisowski czy miejski? Kolory pastelowe czy jaskrawe? Styliści Quelle doskonale wiedzą, czego pragnaą kobiety i już kolejny sezon doradzają w sprawach mody. Efekty ich pracy można obejrzeć na stronie www.quelle.pl, gdzie pojawiła się już oferta z najnowszego, inspirującego katalogu WIOSNA/LATO 2009.


 

Trwające lato to pora orzeźwienia i zmian w naszych garderobach. Przy tej okazji zawsze zadajemy sobie pytanie: "Co będzie trendy w tym sezonie?". Stylis’ci Quelle, od lat kreujący modę w Polsce, znajaą juz. odpowiedz’.


Trendy, które zaurocza;
Wiosna; i latem królować będzie moda w stylu hippisowskim - swobodne, zwiewne tuniki, romantyczne sukienki i spódnice, lekkie, stylowe sandaży. Kwiatowe wzory przeniosą Cię w klimat lat sześćdziesiątych


W swych propozycjach na nadchodzaący sezon stylis’ci Quelle inspirowali sie; równiez. letnia; garderoba; mieszkanek Barcelony i Nowego Jorku. Te propozycje bez wa;tpienia Cię zachwycą. Hiszpańskie lato i nowojorskie szaleństwo są na wyciągnięcie ręki!


Pod względem kolorystycznym, na topie będa; pastele, głównie lila i delikatne zółcie, oraz rozmaite odcienie niebieskiego przywodząc na myśl morskie tonie.

Jakość i przystępna cena są w modzie!

Do kryteriów wyboru produktów do najnowszego katalogu Quelle WIOSNA/LATO 2009 nie należą tylko zgodność z najświeższymi trendami. Stylis’ci Quelle wyselekcjonowali je równiez. na podstawie jakości wykonania oraz dopracowania najdrobniejszych detali. Wcale to jednak nie oznacza, że produkty z najnowszej oferty mają wyśrubowane ceny - wszystkie są w zasięgu każdej z nas!
Tysiąc pragnień, jedno Quelle
Wejdź juź teraz do sklepu www.quelle.pl i wybieraj spośród tysięcy modnych produktów podzielonych według starannie dobranych kategorii tematycznych. Przenieś się w świat najnowszych trendów i zobacz niezwykle kobiece zestawienia olśniewających hitów tego sezonu!
Po prostu musisz je mieć!


Komentarze[1]
REDRUBY (2009-07-21 11:10)
Jaki wygra? styl prosto ze "złotych tarasów";)))

Ukryj komentarze   Dodaj komentarz

« Powrót

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 


Srona główna Kontakt Mapa serwisu
Copyrights © 2012 Pionki24. Designed by NSF.pl powered by Geopard.pl geopard.pl


Dyżury aptek: 21 maja - 27 maja, ul. Aleje Lipowe 14, tel: (48) 612-33-10. Uwaga! Dyżury w godz. 7.00 - 24.00/.../24 maja (czwartek): 6. Targi Pracy w Pionkach, godz. 10.00-14.00/.../27 maja (niedziela): Dzień Mamy i Dziecka, piknik na terenie Ogródka Jordanowskiego od godz. 16.00/.../28 maja (poniedziałek): festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie jednostki straży pożarnej w Pionkach, godz. 11.00-16.00/.../2 czerwca (sobota): "Czas na sport w Jedlni" - festyn/.../
Dodaj pozdrowienia
Treść
Podpis
Kod otrzymany przez SMS
Aby dodać pozdrowienie wyślij SMS o treści AP.POZDR na numer: 72068
Kosz SMS 2,46zł (brutto)
W odpowiedzi otrzymasz kod sms, który wpisz w oznaczone pole

Usługa Premium SMS jest dostarczona i obsługiwana przez Dotpay

Usługa dostępna w sieci Era GSM, Plus GSM, Orange, Play

Właściciel serwisu Regulamin Reklamacje