20:01. Czwartek, 24 maj.   Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
Młodzieżowy Teatr Muzyczny rusza z nową produkcją

Musical „Chicaco” zakończył się pełnym sukcesem. Teraz przed aktorami Młodzieżowego Teatru Muzycznego działającego przy domu kultury w Pionkach, stoi nowe wyzwanie. Reżyser Antoniusz Dietzius i jego podopieczni chcą przenieść na scenę widowisko będące składanką fragmentów 17 musicalowych hitów scen światowych. Evita, Miss Sajgon, Grease czy West Side Story, to tylko przykładowe tytuły. Wszystko pod nazwą „...bo życie musicalem jest!” – Koncert Musicalowych Hitów. Premiera w czerwcu 2011 roku. Prawdopodobnie na scenie wyremontowanego budynku Kasyna.


   Pierwsze próby do nowej produkcji MTM odbędą się w sobotę, 16 października. Koncert Musicalowych Hitów będzie ponad dwugodzinnym widowiskiem zawierającym składankę fragmentów siedemnastu musicalowych hitów scen światowych. Fragmenty musicali to elementy dialogów, piosenki solowe, duety, sceny zespołowe wraz z choreografią i ruchem scenicznym. Wszystko w oprawie feerii kostiumów i uniwersalnej, widowiskowej scenografii. - Spróbujemy odtworzyć na deskach Młodzieżowego Teatru Muzycznego widowiskową scenę ewakuacji ambasady z „Miss Sajgon”, labirynt „Upiora w Operze”, czy słynną scenę Evity na balkonie pałacu. Dodatkowo gwarantujemy tytuły musicali niewystawianych nigdy w Polsce! Premierowe fragmenty w specjalnie przygotowanych na tę okazję przekładach. Spora garść muzycznych niespodzianek w dwuaktowym widowisku – powiedział nam reżyser musicalu, Antoniusz Dietzius.

   Nad produkcją czuwał będzie zgrany zespół, który przyczynił się do sukcesu „Chicago”. Scenariusz i reżyseria Antoniusz Dietzius, choreografia Lidia Żuchowska, scenografia i rekwizyty Tomasz Wróblewski, reżyser dźwięku Marcin Żak.

   - Liczę na to, że za dziewięć miesięcy, tak jak co roku zaproszę Państwa na musicalową ucztę dla ucha, oka i duszy. Osobiście dołożę wszelkich starań, aby zaplanowany przeze mnie scenariusz tego widowiska w pełni zrealizować. Cieszy mnie fakt, że mogę liczyć na Lidię Żuchowską, Tomasza Wróblewskiego i Marcina Żaka, sprawdzonych realizatorów, z którymi współpracowałem przy wcześniejszych produkcjach. Zespół naszego teatru od września znacznie się powiększył. Teraz pozostaje tylko liczyć na owocną i ciężką pracę. Dla osób, które śledzą naszą pracę od samego początku niewątpliwą przyjemnością będzie móc ponownie obejrzeć fragmenty Jesus Christ Superstar czy Chicago – dodał na zakończenie Antoniusz Dietzius.



Komentarze[1]
janek (2010-10-13 18:13)
poza palącymi papierosy nieletnimi artystami nic ciekawego

Ukryj komentarze   Dodaj komentarz

« Powrót

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 


Srona główna Kontakt Mapa serwisu
Copyrights © 2012 Pionki24. Designed by NSF.pl powered by Geopard.pl geopard.pl


Dyżury aptek: 21 maja - 27 maja, ul. Aleje Lipowe 14, tel: (48) 612-33-10. Uwaga! Dyżury w godz. 7.00 - 24.00/.../24 maja (czwartek): 6. Targi Pracy w Pionkach, godz. 10.00-14.00/.../27 maja (niedziela): Dzień Mamy i Dziecka, piknik na terenie Ogródka Jordanowskiego od godz. 16.00/.../28 maja (poniedziałek): festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie jednostki straży pożarnej w Pionkach, godz. 11.00-16.00/.../2 czerwca (sobota): "Czas na sport w Jedlni" - festyn/.../
Dodaj pozdrowienia
Treść
Podpis
Kod otrzymany przez SMS
Aby dodać pozdrowienie wyślij SMS o treści AP.POZDR na numer: 72068
Kosz SMS 2,46zł (brutto)
W odpowiedzi otrzymasz kod sms, który wpisz w oznaczone pole

Usługa Premium SMS jest dostarczona i obsługiwana przez Dotpay

Usługa dostępna w sieci Era GSM, Plus GSM, Orange, Play

Właściciel serwisu Regulamin Reklamacje