W dniu 30 marca 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym Nr 2, im. Jędrzeja Śniadeckiego odbyły się eliminacje rejonowe VI Mistrzostw Wiedzy organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu im.bp. Jana Chrapka w Radomiu.W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Pionek: ZSP Nr 2 „ ZIELONE” i ZSP Nr 1 „ CZERWONE”.
W tego typu rywalizacji intelektualnej uczestniczyło ponad 30 uczniów. Uczestnicy eliminacji mieli za zadanie rozwiązać test . W tym roku VI Mistrzostwa Wiedzy rozgrywane są w 4 kategorioach: SAMOCHODY OSOBOWE, HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ, WSPÓŁCZESNE TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, POLSKA I ŚWIAT PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ I EKONOMIA, NA CO DZIEŃ.
VI Mistrzostwa Wiedzy w „ ZIELONYM” otworzyła Pani Dyrektor Szkoły Stanisława Iskra i przedstawiciel WSB Radom Pan Marcin Kiliański . Podczas uroczystości otwarcia przedstawiciele organizatora podziękowali uczestnikom za udział w tego typu rywalizacji intelektualnej, a Pani Stanisławie Iskra , Dyrektorowi ZSP Nr 2 w Pionkach wręczyli dyplom z podziękowaniami za wieloletnią współpracę.
Z pośród uczestników 6 etapów rejonowych zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy wezmą udział w w etapie regionalnym. Etap regionalny odbędzie się 21 kwietnia 2009 roku w siedzibie WSB Radom.Z nieciepliwością uczestnicy etapu rejonowego czekają na wyniki i na udział w kolejnym etapie, jakim będzie etap regionalny.








geopard.pl

