Dzisiaj jest sobota, 19 sierpnia 2017 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin

Dodaj ogłoszenie

Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ściekow/Technolog Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ściekow/Technolog

Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko :

Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ścieków/Technolog

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • zapewnienie ciągłości oczyszczania ścieków zgodnie z wymogami pozwolenia wodno-prawnego,

  • zapewnienie właściwych parametrów technologicznych oczyszczalni,

  • nadzór nad przyjętymi procesami oczyszczania ścieków poprzez zabezpieczenie i kontrole

właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń związanych z procesem oczyszczania ścieków,

  • nadzór nad przeprowadzaniem okresowych konserwacji zgodnie z obowiązującą Dokumentacją

Techniczno-Ruchową oraz utrzymanie ruchu wszystkich urządzeń i instalacji,

  • aktywny udział w procesie usuwania awarii,

  • nadzór i kontrola pracy pracowników oczyszczalni ścieków,

  • udział w projektach i prowadzenie projektów inwestycyjnych,

  • współpraca z organami administracji publicznej w zakresie pracy oczyszczalni ścieków.

  • nadzór i kontrola nad wynikami badań wykonywanych w laboratorium,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, inżynierii

komunalnej, sanitarnej lub pokrewnej,

  • doświadczenie w kierowaniu pracą oczyszczalni ścieków,

  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,

  • wiedza z zakresu procesów oczyszczalni ścieków oraz przepisów i aktów prawnych w zakresie

realizacji i remontów, utrzymania/eksploatacji urządzeń,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, prawa

zamówień publicznych, realizacji inwestycji i remontów, eksploatacji urządzeń,

  • doświadczenie w realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących oczyszczalni ścieków,

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowiskach

eksploatacji,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia,

  • elastyczność działania w zmieniających się warunkach,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,

  • duże możliwości rozwoju.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( tj. Dz.U. z 2014 r poz. 1182,1662)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail pwkc@pionki.pl w temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :’’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r poz. 1182,1662).

Dodano: 25-07-2017
Odsłon: 497

WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o poszukuje do pracy kandydata na stanowisko   Specjalista ds. ochrony środowiska &...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
Z-CA KIEROWNIKA OCZYSZCZALNI ŚCIEKOW/TECHNOLOG
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko : Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ścieków/Tech...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992