Dzisiaj jest piątek, 30 października 2020 r., 304 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Zatrzymane w kadrze. Świąteczna Warszawa
Dodał: admin, 28-01-2016 08:45, odsłon: 2805
Fot.ZS Pionki
Fot.ZS Pionki

Tegoroczna zima okazuje się być dość skąpa w opadach śniegu i mrozu. Dzięki uczniom klas fototechnicznych z „Zielonego”,  możemy podziwiać zatrzymane w kadrze widoki zimy. Podczas grudniowego pleneru postanowili sfotografować świąteczną Warszawę. 

Zapraszamy do oglądania obszernej galerii zdjęć.

 

 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Zdjęcia bardzo fajne.
Ale jedna uwaga do artykułu: to nie są zdjęcia "świątecznej Warszawy", tylko, o ile się orientuję, zdjęcia świątecznego Starego Miasta i Placu Zamkowego (też 1 zdjęcie ze Złotych Tarasów), czyli tylko niewielkiego fragmentu Warszawy.
28-01-2016, 10:04:05
+ 64
- 12
odpowiedz
VIP
Nieźle macie, minusowicze, narąbane w głowach, skoro zdjęcia się wam nie podobają (bo mnie się podobają) a Stare Miasto to dla was cała Warszawa. Skąd się bierze taka głupota? Zaiste nie wiem.
28-01-2016, 18:39:27
+ 61
- 8
odpowiedz
Ale Ty masz problemy. Czytać się już tego nie da.
29-01-2016, 09:26:14
+ 8
- 60
odpowiedz
VIP
Obserwuję ciekawe zjawisko: od jakiegoś czasu nie napisałeś niczego samodzielnie, tak od siebie, tylko bazujesz na krytyce moich wpisów. Może to i dobra droga do wypromowania siebie "na moich plecach", bo poprzednie twoje wpisy oceniane były bardziej minusami niż plusami.
A co do konkretów: jestem (a w każdym bądź razie staram się być) purystą językowym i wypowiadam się raczej konkretnie niż ogólnie i nie na temat. Dlatego zauważyłem, że w artykule redakcyjnym jest mowa o Warszawie a pokazane zostały zdjęcia tylko z rejonu Starówki. W swoim komentarzu (bo chyba od tego te komentarze są) zwróciłem uwagę na fakt, że ludzie w Warszawie nie widzą niczego więcej niż Stare Miasto, Trakt Królewski, Łazienki, Wilanów, Pałac Kultury, Grób Nieznanego Żołnierza i Stadion Narodowy. Reszta się nie liczy, jakby nie istniała i nie była warta obejrzenia. To jest ułomność wiedzy i doświadczenia, na którą każdy się indywidualnie skazuje, bo o tej "pozostałej" Warszawie nie ma nic więcej do powiedzenia. To może nie jest, jak to nazwałeś, mój problem a tylko stwierdzenie oczywistego faktu. Więc skąd ta krytyka mojego wpisu? Nie rozumiem, ale czy muszę - inni są mądrzejsi, więc ich (tak, tak, mowa o tobie) moje teksty denerwują. Ale obiecuję, że będę nadal tak pisał a na wasze odczucia i indywidualne nakręcanie się na głupotę nie mam żadnego wpływu.
A tak na marginesie: co by się stało, gdybyś tak napisał, że tobie też się te zdjęcia podobały?
29-01-2016, 10:23:41
+ 59
- 5
odpowiedz
Ale dlaczego mam napisać, że mi się podobały, skoro tak nie jest? Uważam, że są zwykłe, po prostu. Mieszkając tu od iluś lat nie widzę w nich nic niezwykłego. Poza tym, to nie dziwi mnie jakoś specjalnie, że ludzie, którzy nie bywają w Warszawie na codzień widzą ją tak, jak piszesz. Więc Stare Miasto, Łazienki, Wilanów. Bo co więcej mogą o niej wiedzieć bywając tu od święta? Na każdej wycieczce szkolnej tłucze się te same punkty, więc tak jest później postrzegana. Tak jak większość osób kojarzy Paryż z Wieżą Eiffla, Luwrem czy Champs-Élysées, mimo że jest tam dużo więcej do zobaczenia. I nie uważam, że jest to ułomność. A co mojego pierwszego wpisu, to nie odnosił się do tego, że napisałeś o zdjęciach, tylko do tego, że wchodzę, patrzę, a Ty znowu o tych swoich plusach i minusach (Twój drugi wpis). To poważnie już wygląda na jakąś obsesję.
29-01-2016, 15:55:55
+ 4
- 55
odpowiedz
VIP
Szkoda, że zdjęcia ci się nie podobają. Na pewno tym nie zyskałeś sobie sympatii uczniów z "Zielonego", gdyż - jak napisano w artykule - na wycieczce do Warszawy byli uczniowie klas fototechnicznych a oni przecież uczą się m.in. technik dobrej fotografii i chcieli się na pewno wykazać.
Druga sprawa to taka, że wreszcie napisałeś coś z sensem. Tak trzymać!
Trzecia - to moja rzekoma obsesja na punkcie plusów i minusów. Myślę, że jej nie mam, ale od czasu do czasu muszę napisać, jak odbieram te oceny w sytuacjach dla mnie oczywistych. Moim zdaniem niektórzy powinni raczej w ogóle nie wystawiać ocen niż je wystawiać, gdyż nawet głupi by zauważył, że stawiane są one bezmyślnie lub tendencyjnie, nie mówiąc o stawianiu ich w czambuł "przeciwnikom politycznym". Taki przykład: ktoś w swoim wpisie zrobił błąd ortograficzny i dostał za to parę minusów, ale w kolejnym wpisie zaraz się poprawił i przeprosił za błąd i też dostał kilka minusów - a powinien właśnie za to dostać plusy! Takich sytuacji nie lubię i zawsze na nie reaguję. A że jestem człowiekiem dociekliwym, bardzo dokładnym i precyzyjnie myślącym, to inni często odbierają to jako czepianie. Ale, niestety, już się nie zmienię. Więc pewnie jeszcze nie raz będziesz miał szansę na krytykę moich wpisów.
29-01-2016, 18:04:38
+ 56
- 4
odpowiedz
VIP
Moim wpisem chciałem, nie ukrywam, zdobyć poparcie dla fajnych zdjęć, a tu okazuje się, że tych przyszłych tuzów telewizji i najlepszych w świecie fotografów gwiazd, nie będzie. Bo no observator ma na ich temat inne zdanie.
Pojechali do Warszawy (sorry - na Stare Miasto), zrobili parę fotek, observatorowi się nie podobały, więc mój mapel do młodzieży - trzeba chyba skręcać w inną stronę! Żadne tam ambitne cele - raczej polewoj na stacji benzynowej, kelner u chińczyka, ten od tych liści co leżą na trawnikach itd. Zrozumieliście, co chciałem przekazać?
31-01-2016, 12:52:10
+ 49
- 1
odpowiedz
A co ma moje zdanie do jakości tych zdjęć? Może one są dobre, może są wartościowe, ale dla mnie są zwykłe i średnie. Wyrażam swoje zdanie i nie wiem jak to kto odbierze. Natomiast staram się w życiu kierować szczerością i tak też postępue tutaj. I na komentarze w stylu "to weź Pan zrób lepsze" odpowiadam, że nie, nie zrobię, bo się na tym nie znam i nie mam czegoś, czego w żadnej klasie nie nauczą. Czyli talentu. To zdjęcie może być dobrze wykadrowane, może mieć dobre proporcje, może być starannie wykonane. Ale jest najzwyczajniej w świecie zwykłe i nudne. Podkreślam, to jest moje zdanie.
01-02-2016, 11:29:13
+ 1
- 47
odpowiedz
VIP
Szanuję twoje zdanie - masz do niego prawo. Ale jest też coś takiego, jak obiektywizm. Najlepiej jest on widoczny w lekkiej atletyce: dalej rzuciłeś - wygrałeś, dalej skoczyłeś - wygrałeś, szybciej przebiegłeś - wygrałeś. Jesteś najlepszy! A w szeroko rozumianej sztuce tego obiektywizmu nie ma. Za jakieś (moim i może też twoim zdaniem) bazgroły jakiegoś malarza płaci się na aukcjach dziesiątki a nawet setki tysięcy USD! Rozumiesz coś z tego, bo ja nie za bardzo. Ale zdjęcia tych młodziaków mi się podobają i już! Przypominam ci też, że w swoim pierwszym poście pisałem nie tylko o zdjęciach, ale także o "okrojonej" Warszawie.
01-02-2016, 12:26:25
+ 47
- 1
odpowiedz
ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
WIĘCEJ +
Fot. por. Paweł Wójcik/ZK Żytkowice
28 października funkcjonariusze Służby Więziennej uczcili pamięć poległych bohat...
Od 2 listopada obsługa klientów we wszystkich placówkach ZUS w pon...
Fot. archiwum Pionki24
Ruszył nabór wolontariuszy, którzy chcą wspomóc organizację...
Fot. Zdjęcie pochodzi z 2019 roku. (od prawej - była prezes ekoPionki Dorota Sadurska)
Rada Nadzorcza 27 października odwołała prezes spółki miejskiej ekoPionki...
Fot. archiwum Pionki24
29 i 30 października w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach podjęto dec...
Fot. Photo LadyM.
Jego przygoda z motoryzacją zaczęła się już w najmłodszych latach. Prowadzi na F...
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos/Agencja Arpass
Mieszkańcy wielu polskich miast wyszli w środę na ulice, aby manifestować sw&oac...
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach poinformowało, że z...
Fot. Urząd Gminy w Jedlni-Letnisku
W gminie Jedlnia-Letnisko w ostatnim czasie powstały kolejne trzy place zab...
Fot. archiwum Nadleśnictwa Radom
Okres przed dniem Wszystkich Świętych to czas wytężonej pracy Straży Leśnej. Wią...
Igor jest uczniem Szkoły Specjalnej w Pionkach, uczęszcza do siódmej klas...
Fot. 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
W okresie pandemii Wojska Obrony Terytorialnej odgrywają znaczącą rolę w stabili...
Mazowieccy policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED w ubiegłym tygodniu zatrzyma...
Fot. archiwum - Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Jak co roku ekoPionki uruchamia na 1 listopada dodatkowe kursy autobusu komunika...
Fot. Damian Latos, Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
W Pionkach podobnie jak w innych polskich miastach odbywają się kolejne protesty...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
U jednej pracownicy Przedszkola nr 2 „Lipowy Zakątek” w Pionkach wyk...
Fot. archiwum
Do wypadku w zakładzie Mesko doszło po godzinie siódmej. W trakcie produk...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Spośród 231 zgłoszeń do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza pozytywną ocenę o...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass - archiwum
Prymas Polski abp Wojciech Polak zaapelował o odwołanie mszy św. i nabożeństw na...
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos, Julia Grotkowska/Agencja Arpass
Strajk Kobiet. Protesty przeciw zakazowi aborcji. Mieszkańcy wielu polskich mias...

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Dziewit Meble
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY
Działka budowlana pod dom jednorodzinny, położona w Pionkach przy ulicy Szkolnej. Powierzchnia 348 m2. Prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy. Obecnie krzewy i drzewka owocowe.
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
Mam wieloletnie doświadczenie, solidnie przygotowuję do klasówki, egzaminu. Pomogę nadrobić zaległości, zrozumieć trudny materiał. Zapraszam ósmoklasistów i uczniów szkół średnich. Odpłatnośc 30-45 zł/godzina.   ry...
SPRZEDAM MIESZKANIE
SPRZEDAM MIESZKANIE
Sprzedam mieszkanie 27m2 na 3 piętrze, kawalerka, ul. Kozienicka.
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE - PIONKI, UL. BOH. STUDZIANEK
SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE - PIONKI, UL. BOH. STUDZIANEK
75 m2 , 3-piętro,  4 pokoje, hall, WC, łazienka, balkon, piwnica. Na wyposażeniu meble kuchenne,  kuchnia gazowa z piekarnikiem gazowym, zmywarka. Mieszkanie jest po częściowym remoncie. Przed budynkiem wybudowano nowy wygodny parking samochodow...
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
WSZYSTKO BLISKO - ZAPRASZAMY
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992