Dzisiaj jest wtorek, 26 marca 2019 r., 85 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Śniadeckiego
Dodał: JaW, 27-06-2017 10:35, odsłon: 15999
Fot. archiwum szkoły
Fot. archiwum szkoły

Podziękowania, gratulacje i nagrody dla najlepszych uczniów, ale też podsumowanie wszystkiego, co było dobre przez ostatni rok. W miniony piątek (23.06) w Zespole Szkół im. Śniadeckiego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły przywitała dyrektor Agnieszka Stępień.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

PRYMUSI

Gratulacje za świetne wyniki w nauce i średnią ocen powyżej 4,5 w tym roku szkolnym odbierało dziewięciu uczniów. Byli nimi: Dominika Kwaśnik, Szymon Gola, Mikołaj Styś, Milena Seweryn, Anna Zawadzka, Julia Krajewska, Jakub Kaczkowski, Agata Baran i Weronika Nitek. Wszyscy zostali kandydatami do stypendium Prezesa Rady Ministrów i Starosty Radomskiego.

 

W ZIELONYM DZIAŁO SIĘ

Zakończenie roku było także okazję do podsumowań. Dyrektor Zielonego w swoim wystąpieniu przypomniała i podziękowała za imprezy i przedsięwzięcia, które miały miejsce w minionym roku szkolnym w Śniadeckim. Wśród najciekawszych znalazły się: Wieczór z Nauką, Święto Patrona Szkoły, V Mazowiecki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, Dzień Otwarty, praktyki zawodowe w Grecji, warsztaty dziennikarskie, plenery i wernisaże fotograficzne, obóz szkolno-treningowy w Kręsku na Mazurach czy udział uczniów w Akademii Filmowej.

 

 

Najlepsi uczniowie nie tylko otrzymywali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe, ale stali się też kandydatami do stypendium Prezesa Rady Ministrów i Starosty Radomskiego.

 

KONKURSY I OLIMPIADY

Rok szkolny 2016/2017 dla uczniów Zielonego obfitował również w wiele sukcesów w konkursach i olimpiadach. Agata Baran i Paulina Agaczyńska uczestniczyły w wycieczce edukacyjnej do Niemiec, która była nagrodą dla laureatów V Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego "Polskie więźniarki w Ravensbruck". W tym samym konkursie nagrodzeni zostali Szymon Lisowski i Klaudia Płachta. Paulina Kiraga, Klaudia Noga i Paulina Agaczyńska zdobyły główne nagrody w V Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Pamięć Nieustająca", a Zielone otrzymało jedną z czterech głównych nagród w skali kraju. Magdalena Tabor wygrała konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i wzięła udział w wycieczce do Brukseli. Robert Kacperczyk zajął pierwsze miejsce, a Mikołaj Styś, Magdalena Tabor i Weronika Krekora drugie w VIII edycji Międzypowiatowego Konkursu Historycznego "Historia Multimedialnie". Był również sukces sportowy – drużyna chłopców trzeci raz z rzędu zwyciężyła w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej w Pionkach.

 

PODZIĘKOWANIA

Dyrektor Agnieszka Stępień podziękowała władzom Starostwa Powiatowego w Radomiu za wspieranie rozwoju Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach, Radzie Rodziców za tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym oraz sponsorom Zielonego, którzy finansowo wspierali organizację wielu szkolnych przedsięwzięć. Zwróciła uwagę na artystyczną i wolontarystyczną działalność uczniów Zielonego. Podziękowała młodzieży z grupy teatralnej Avignion za uatrakcyjnianie swoimi występami szkolnych imprez oraz Szkolnemu Klubowi Wolontariatu za bezinteresowną pomoc potrzebującym.

 

 

Gratulacje najlepszym uczniom składali dyrektor Agnieszka Stępień i przewodniczący Rady Rodziców Roman Kęska.

 

GRATULACJE DLA NAJLEPSZYCH

Na zakończenie uroczystości wręczano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, osiągnięcia w różnego typu konkursach i olimpiadach, zawodach sportowych, udział w imprezach artystycznych, za czytelnictwo. Najlepszym gratulowali dyrektor Agnieszka Stępień, wicedyrektor Adam Kacperczyk, przewodniczący Rady Szkoły Marek Bugalski i przewodniczący Rady Rodziców Roman Kęska. Natomiast Karolina Wdowska i Karolina Krzywiec z Urzędu Miasta Pionki przekazały uczniom z najwyższymi średnimi karty rabatowe, czyli tzw. Pionkowski Laur Młodzieżowy. Karty uprawniają młodzież do zniżek podczas korzystania z obiektów miejskich i organizowanych imprez.

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook