Dzisiaj jest niedziela, 24 marca 2019 r., 83 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
W "Zielonym rok" szkolny rozpoczęty
Dodał: MaG, 11-09-2017 11:58, odsłon: 14252
fot.ZS
fot.ZS

Dokładnie tydzień temu Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach zainaugurował nowy rok szkolny 2017/18. W poniedziałek 4 września dyrektor Agnieszka Stępień przywitała wszystkich uczniów i w sposób szczególny odniosła się do uczniów klas pierwszych.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Tegoroczną uroczystość inauguracji  uświetnili swoją obecnością Roman Kęska, przewodniczący Rady Rodziców, Adam Kacperczyk, wicedyrektor Zespołu Szkół w Pionkach oraz Marek Bugalski, przewodniczący Rady Szkoły. Pani dyrektor Stępień powitała młodzież, rodziców, nauczycieli i księży.

- W tym roku szkolnym naukę w Zielonym rozpocznie młodzież w pierwszej klasie technikum fotografii i multimediów z innowacją dziennikarską, w technikum informatycznym z innowacją pedagogiczną – pożarnictwo oraz w klasie - eksploatacja portów i terminali - poinformowała zebranych dyrektor szkoły.

- Nowością jest klasa technikum fotografii i multimediów z innowacją dziennikarską. Chcemy wykształcić wszechstronnych specjalistów, którzy podołają wyzwaniom teraźniejszości. Technikum fotografii i multimediów wzbogacone o edukację dziennikarską przyczyni się do przygotowania wykwalifikowanych młodych ludzi, którzy będą mogli kontynuować naukę na wyższych etapach edukacyjnych, zarówno w dziedzinie fotografii, jak i nauk humanistycznych. Jestem przekonana, że w kolejnych latach nie zabraknie wśród absolwentów gimnazjów zwolenników tego kierunku – stwierdziła dyrektor „Zielonego”.

Dyrektor Stepień przedstawiła również grupę nowych nauczycieli, którzy podejmą pracę w Zespole Szkół w Pionkach. W dalszej części przemówienia odniosła się do jakże ważnego w dziejach narodu polskiego wydarzenia - 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Podkreśliła, że należy pamiętać o czynach naszych przodków.
Wszystkim uczniom życzyła wiary w siebie i swoje możliwości, a nauczycielom - sukcesów zawodowych. Podkreśliła także dużą rolę Starostwa Powiatowego w Radomiu, które czynnie wspomaga działalność szkoły.

- Rok szkolny 2017/2018 uważam za rozpoczęty, a uczniów i nauczycieli zapraszam na pierwsze lekcje wychowawcze – zakończyła uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego p. dyrektor Agnieszka Stępień.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook