Dzisiaj jest poniedziałek, 01 maja 2017 r., 121 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Uroczysta Gala Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego z udziałem uczniów Zielonego
Dodał: JaW, 15-11-2016 15:54, odsłon: 11537

Siedemnastu uczniów Zespołu Szkół im. Śniadeckiego odebrało nagrody i wyróżnienia w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Pamięć Nieustająca". Zielone zostało też wyróżnione jako jedna z najlepszych szkół biorących udział w tym konkursie. Uroczysta Gala odbyła się 6 listopada w sali dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs zorganizowała Fundacja "Ostoja przy Wiśle". Galę, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia poprowadziła znana prezenterka telewizyjna, Anna Popek. Rywalizacja była olbrzymia i odbierający główne nagrody mieli prawo czuć się najlepszymi z najlepszych, bo na konkurs wpłynęło blisko 1000 prac!

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego zaprezentowali się bardzo dobrze. Główne nagrody otrzymały dwa zespoły: Paulina Agaczyńska i Patrycja Szmit oraz Mateusz Kielich i Natalia Grosiak. Na długiej liście wyróżnionych znaleźli się: Piotr Szymański, Wiktoria Płusa, Justyna Skiba, Klaudia Płachta, Agata Mazur, Agata Baran, Dominika Kwaśnik, Angelika Kęska, Paulina Kiraga, Ewelina Bretyn, Karolina Kortus, Kinga Mazur i Kinga Rusek.

 

- Cieszę się, że nasza szkoła potwierdziła swoją wysoką pozycję wśród placówek oświatowych biorących udział w konkursie. Olbrzymim wyróżnienie było też to, że w książce "ONI i MY – spotkania dwóch światów" znalazło się 36 prac uczniów Zielonego – mówi Agnieszka Stępień, dyrektor Zespołu Szkół im. Śniadeckiego.

 

 

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Śniadeckiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

 

Poza uczestnictwem w Gali w czasie pobytu w Warszawie młodzież z Zielonego wraz z opiekunami zwiedziła Uniwersytet Warszawski, Muzeum Garnizonu Warszawy, Pałac Prezydencki i brała udział w uroczystej zmianie wart i złożenia wieńców przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

 

Redakcja Pionki24 dziękuje za jeden egzemplarz książki "ONI i MY – spotkanie dwóch światów", który otrzymaliśmy od nauczyciela historii w Śniadeckim i opiekuna laureatów konkursu, Jacka Malickiego.

 

Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook