Dzisiaj jest wtorek, 28 marca 2017 r., 87 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Uroczysta Gala Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego z udziałem uczniów Zielonego
Dodał: JaW, 15-11-2016 15:54, odsłon: 11488

Siedemnastu uczniów Zespołu Szkół im. Śniadeckiego odebrało nagrody i wyróżnienia w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Pamięć Nieustająca". Zielone zostało też wyróżnione jako jedna z najlepszych szkół biorących udział w tym konkursie. Uroczysta Gala odbyła się 6 listopada w sali dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs zorganizowała Fundacja "Ostoja przy Wiśle". Galę, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia poprowadziła znana prezenterka telewizyjna, Anna Popek. Rywalizacja była olbrzymia i odbierający główne nagrody mieli prawo czuć się najlepszymi z najlepszych, bo na konkurs wpłynęło blisko 1000 prac!

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego zaprezentowali się bardzo dobrze. Główne nagrody otrzymały dwa zespoły: Paulina Agaczyńska i Patrycja Szmit oraz Mateusz Kielich i Natalia Grosiak. Na długiej liście wyróżnionych znaleźli się: Piotr Szymański, Wiktoria Płusa, Justyna Skiba, Klaudia Płachta, Agata Mazur, Agata Baran, Dominika Kwaśnik, Angelika Kęska, Paulina Kiraga, Ewelina Bretyn, Karolina Kortus, Kinga Mazur i Kinga Rusek.

 

- Cieszę się, że nasza szkoła potwierdziła swoją wysoką pozycję wśród placówek oświatowych biorących udział w konkursie. Olbrzymim wyróżnienie było też to, że w książce "ONI i MY – spotkania dwóch światów" znalazło się 36 prac uczniów Zielonego – mówi Agnieszka Stępień, dyrektor Zespołu Szkół im. Śniadeckiego.

 

 

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Śniadeckiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

 

Poza uczestnictwem w Gali w czasie pobytu w Warszawie młodzież z Zielonego wraz z opiekunami zwiedziła Uniwersytet Warszawski, Muzeum Garnizonu Warszawy, Pałac Prezydencki i brała udział w uroczystej zmianie wart i złożenia wieńców przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

 

Redakcja Pionki24 dziękuje za jeden egzemplarz książki "ONI i MY – spotkanie dwóch światów", który otrzymaliśmy od nauczyciela historii w Śniadeckim i opiekuna laureatów konkursu, Jacka Malickiego.

 

Mazda
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 METRãW
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 METRãW
Sprzedam działki 2x 900 metrów, położone koniec ulicy Kościuszki, początek Kamyka, działki graniczące ze sobą, media w drodze, przy zakupie całości cena ...
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach poszukuje do pracy nauczyciela z wykształceniem pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziana znajomość języka...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook