Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Uczniowie z „Zielonego” sprawdzali jak wygląda praca w radiu
Dodał: MaG, 11-11-2017 15:19, odsłon: 12940
fot.ZSP
fot.ZSP

Nie wierzę w życie pozaradiowe - twierdzi Paweł Sztompke, którego FotoDziennikarze z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach spotkali 3. listopada 2017 r. podczas wycieczki do Polskiego Radia.

Agnieszka Rogińska, lektorka i dziennikarka, odkrywała przed uczniami z Zespołu Szkół w Pionkach sekrety radia. Jego historię i dzisiejsze oblicze przedstawiła w sali im. Władysława Szpilmana. Następnie zaprosiła młodzież do zwiedzania kolejnych studiów nagraniowych - Dwójki, Czwórki, Radia Dzieciom. Omówiła, jak się okazało, złożony proces nagrywania audycji radiowej i zdradziła FotoDziennikarzom z Zielonego system gestów, którymi posługują się radiowcy. 

- Chciałbym pracować jako realizator dźwięku, może w radiu. Wycieczka dała mi pewne wyobrażenie o tym zawodzie. Jednak wiem, że przede mną długa droga do realizacji marzeń – stwierdził Mateusz z klasy 2ft.

 

Uczniowie poznali specjalistyczne terminy takie, jak:  studio  emisyjne, reżyserka, konsoleta, karta mikrofonowa, fonoteka. Niektórzy mogli spróbować swoich sił przed mikrofonem czy konsoletą.


- Radio zachwyciło mnie specyficznym klimatem. Niestety, nie udało się nam odwiedzić Jedynki i Trójki. Mam nadzieję, że wkrótce powrócimy do Polskiego Radia – wspomina wycieczkę Natalia Noga.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Polskie Radio ?
Wolne żarty !
Nie ma czegoś takiego jak Polskie Radio.
Obecnie to piSS Radio.
Obudź się redaktorze!
11-11-2017, 22:09:07
+ 67
- 27
odpowiedz
Bibek – twoje konto zostało zablokowane. Nie będziesz w nieskończoność obrażał innych czytelników Pionki24, uczniów szkół, którzy chętnie dzielą się swoimi materiałami z wyjazdów i oczywiście na samym końcu mojej osoby.

12-11-2017, 11:32:59
+ 111
- 138
odpowiedz
VIP
Redaktorze, nie wiem co napisał Bibek i za co konkretnie Jego konto zostało zamknięte.
Nie będę gdybał, ale trudno mi uwierzyć, że obrażał uczniów a już na na pewno nie obrażał czytelników!
O czytelnikach i innych forumowiczach pisał zgodnie prawdą - a, że prawda była bolesna... cóż ja się nigdy nie czułem obrażony, co najwyżej poirytowany Jego uwagami o minusach, ale taki to urok Bibka.
Ze swej strony zwracam się z prośbą o odblokowanie konta kolegi Bibka.
Forum nic nie zyska, a na pewno wiele straci na Jego nieobecności.
Odniosę się jeszcze do artykułu o obchodach 11/11, Panie redaktorze - tak się składa, że wczoraj byłem w stolicy i brałem udział jak dowiaduję się dziś z wielu mediów w marszu faszystów.
Jestem zdruzgotany poziomem dziennikarstwa w Polsce.
Bibek wczoraj w swoim wpisie streścił zdaje się dokładnie obchody w Pionkach.
Wiem bo spytałem kilka osób.
Bibek napisał prawdę.
Konkluzja: proszę nie iść drogą fałszywej poprawnosci - proszę szczerze pisać co Pan widział i co się działo.
W przeciwnym wypadku stanie Pan w jednym szeregu z tymi, którzy mnie człowieka lewicy są gotowi nazwać faszystą - bo tak trzeba.
Nie !
Nie trzeba.
Jeszcze raz wstawiam się za Bibkiem.
12-11-2017, 22:52:52
+ 84
- 40
odpowiedz
VIP
Racja. Trzeba było mieć kompletnie ściśnięte pośladki, żeby pisaninę naszego Bibencjusza brać bez jakiegokolwiek dystansu.

Panie Mariuszu, miej Pan litość ! Gdzie znajdzie Pan drugiego czytelnika/publicystę, który tak wnikliwie czyta artykuły ?!

Dodane obrazki:
12-11-2017, 23:42:06
+ 88
- 36
odpowiedz
Panie redaktorze, ja również proszę o odblokowanie konta bibka. On ma konkretną misje do wypełnienia i choć jest kontrowersyjny to jednocześnie dość pożyteczny. Chciałbym ponadto nadmienić że jest to niesprawiedliwe, bo zanim Energia został zablokowany to otrzymywał jakieś ostrzeżenia.
13-11-2017, 07:46:30
+ 88
- 44
odpowiedz
Profesjonalista
Aleś se pan strzelił w kolano blokadą bibka :(.
To forum zacznie być podobne do forum Zwolenia lub Kozienic
UWOLNIĆ KONTO BIBKA
13-11-2017, 11:40:18
+ 84
- 36
odpowiedz
Profesjonalista
A teraz coś dla naszego nieodżałowanego kolegi bibka
Kopia z Echa dnia

Przypomnijmy, że ekipa z Pionek złamała wszelkie reguły fair play. W 88 minucie gospodarze wybili piłkę na aut, widząc, że leży jeden z graczy gości. Wydawało się, że zawodnik Prochu odda piłkę, ale podał koledze, a ten strzelił do pustej bramki. Po wznowieniu gry, cześć zawodników Prochu stanęła w miejscu, chcąc oddać gola, ale...bramkarz Michał Majos obronił strzał. Piłkarz Pilicy, nieatakowany przez nikogo, już był na 16 metrze oddał strzał i spodziewał się, że przepuści, ale bramkarz złapał. Doszło do przepychanek, pojawiły się żółte kartki. Oczywiście bramki padły zgodnie z przepisami, ale niesmak pozostał, bo rzeczywiście goście nie zagrali z duchem fair play - powiedział nam sędzia tego spotkania, Jakub Indyka. Mariusz Sztobryn, trener Prochu: Andile Nquabeni strzelił tą bramkę, bo chyba nie do końca wiedział co się dzieje. Nie zna języka, nie "przeczytał" całej sytuacji i chyba nie można go winić. Na ławce trenersakiej szybko zareagowaliśmy i zdecydowaliśmy, że trzeba tą bramkę oddać. Michał Majos nie wiedzieć czemu nie zszedł z bramki i obronił ten strzał. Jest mi absolutnie wstyd. Mogę tylko przeprosić trenera Pilicy i piłkarze tego klubu, że tak się stało. Ja nie chcę tak wygrywać. Czeka nas w zespole poważna rozmowa. Łukasz Wiśnik trener Pilicy pogratulował rywalom zwycięstwa, ale miał żal, że po tym meczu padło sporo gorzkich słów pod adresem przeciwników. Tak nie powinno być, ale tak się stało i trudno. Mam nadzieję tylko, że taka sytuacja długo się nie powtórzy. Sławomir Pietrzyk, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zna sprawę i jest zniesmaczony całą sytuacją. - Postawa fair play na tym poziomie to podstawa. Drużyny i piłkarze muszą się szanować. Ten występek będzie ciążył długo na Prochu, bez względu na wszystko. Wydaje mi się, że nic nie tłumaczy również trenera pionkowskiej drużyny. Nawet jeśli Michał Majos złapał piłkę, to był jeszcze czas, kilka minut, aby posypać głowę popiołem i oddać bramkę. Można było nawet zmienić bramkarza, aby zmiennik puścił gola. Nie ma wytłumaczenia dla takiej postawy - powiedział prezes okręgu.
13-11-2017, 12:15:37
+ 56
- 27
odpowiedz
Wolnosc dla Bibka
13-11-2017, 13:53:40
+ 36
- 128
odpowiedz
VIP
Informuję, że moje konto zostało przez redakcję odblokowane. Okazało się, że emocje są złym doradcą a najważniejsze są fakty, konkrety i spokojna, merytoryczna argumentacja, dzięki której każda sporna kwestia może być wyjaśniona, uzgodniona i zrozumiana przez adwersarza.
To tyle wyjaśnień. Sprawę uważam za zamkniętą.
Chciałbym podziękować wszystkim za głosy sympatii i solidarności ze mną. Z Waszej postawy jestem dumny i jednocześnie ogromnie nią zaszczycony. Jeszcze raz dziękuję. I obiecuję, że nadal będę taki sam.
A minusowiczom życzę, żeby moje teksty czytali bardzo wnikliwie, odczytywali je dokładnie tak, jak je napisałem i trochę się nad nimi pozastanawiali, to być może wtedy będziemy się razem lepiej rozumieć.
13-11-2017, 16:19:31
+ 54
- 41
odpowiedz
VIP
Antku, dziękuję za informację o sytuacji, jaka miała miejsce w meczu Prochu z Pilicą. Dla mnie - żenada i pośmiewisko na cały kraj! Ale ja jednak o takich zdarzeniach (bo na wyjazdówki nie jeżdżę) chciałbym się dowiadywać z Pionek24 a nie sam ich poszukiwać w innych gazetach.
13-11-2017, 16:25:46
+ 49
- 38
odpowiedz
VIP
Panie redaktorze - super, dzięki.
Nie czas i nie miejsce, ale ja w sobotę odebrałem również ciekawą lekcję.
Zapewne musi minąć wiele dni a może i tygodni zanim zrozumiem wściekły atak dziennikarzy wolnych mediów na marsz w którym brałem udział.
Jeżeli czytają mnie w tej chwili ludzie którzy z ufnością wysluchują opinii autorytetów o tym co działo się w Warszawie... powiem Wam - Nic złego się nie wydarzyło!
Wokół mnie było kilkadziesiąt osób, nikt nie bluzgał na opozycję, mniejszości seksualne i narodowe !
Ludzie po prostu bardzo boją się tego co np. miało miejsce w sobotę w Brukseli i do licha mają do tego prawo !!!
Jakim prawem część elit na siłę chce zmienić mój styl życia, moje postrzeganie świata?
To inżynieria społeczna na ogromną skalę.
Nie, nie zwariowałem - jako człowiek lewicy pochylający się nad jednostką - byłem na Marszu Wolności, nie na żadnym marszu narodowców i faszystów.
W sumie to brak mi słów.
Za rok idę ponownie !!!
13-11-2017, 18:16:27
+ 50
- 21
odpowiedz
Profesjonalista
realisto byłeś na marszu organizowanym przez młodzież wszechpolską i mówisz że jesteś człowiekiem lewicy. To tak jakby murzyn chciałby być w ku klux klanie
14-11-2017, 12:06:17
+ 46
- 13
odpowiedz
Profesjonalista
I jeszcze krótki wierszyk abyś przemyślał swoją postawę i nie mówił mi że nie widziałeś celtyckich krzyży, haseł rasistowsko-faszystowskich.

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
14-11-2017, 12:13:12
+ 42
- 11
odpowiedz
VIP
Nawet nie wiesz jak bardzo zgadzam się z tymi słowami !
Nawet nie wiesz jak bardzo ja jestem po tej stronie.
Ale Panie Kolego... ja tam poszedłem po raz pierwszy by samemu zobaczyć co tam się dzieje i ile jest tam tego faszyzmu.
Ja zwyczajnie muszę to zrozumieć!
I dzisiaj wiem.
Ten marsz nie ma nic wspólnego z faszyzmem.
Tak pięknie widać w TVN w HD te banery syfiaste.
Zbliżenia na płonące race, na zamaskowane twarze.
W tym marszu szli tacy sami ludzie Polacy, którzy szli wraz ze mną w marszu KOD w czerwcu 2016.
Antek - to te same twarze kochające Mickiewicza, Chopina i flagę biało - czerwoną!
Szlag mnie trafił w niedzielę - jestem widzem TVN, słuchaczem Tok fm, czytających wyborczą i newsweek i cholera mnie trafiła bo zobaczyłem kłamstwa i manipulację...
Nawet nie wiesz jak to boli, gdy ludzie bliscy mi ideowo kłamią i bezczelnie sugerują, iż ja i ci Połączyć , którzy szli obok mnie to faszyści.
To kłamstwo.
Ach, chyba jeszcze popiszemy sobie na ten temat.
Jedna uwaga... rzeczywistość jest inna niż serwują ci media.
To jak nisko upadła TVP, Polskie Radio to jeszcze nic
TVN zalicza bruk równie pięknie!
Pytasz czy widziałem krzyż celtycki ?
Ja tam bylem do kur....y nędzy i NIE WIDZIAŁEM, ale miliony przed telewizorem widziały.
Ja jestem realistą i schodzę z gapienia się w "lewizor" i sam będą sprawdzał jak jest tu o tam.
I powiem Wam o tym !
14-11-2017, 19:58:03
+ 41
- 16
odpowiedz
VIP
Mamy szczęście - mieszkamy rzut beretem od stolicy.
Ludziska!
Jest marsz KOD, albo Niepodległości... wsiadajcie w pociąg, busa, własne autko i jedźcie!
Media robią z Was idiotów.
To tylko od Was zależy, czy chcecie być idiotami!
14-11-2017, 20:15:13
+ 41
- 13
odpowiedz
Profesjonalista
Chyba niezbyt dobrze się rozumiemy. Według mnie uczestniczyłeś w marszu organizowanym przez młodzież wszechpolską na którym znikoma część uczestników wznosiła okrzyki o zabarwieniu faszystowskim i niosła flagi i bannery z celtyckim krzyżem, ze znakiem falanii itp.
Mozna się było tego spodziewać oglądając marsze z poprzednich lat.
Dodane obrazki:
14-11-2017, 21:44:24
+ 41
- 9
odpowiedz
VIP
Żałuję, że tego marszu nie organizuje Pan Prezydent, żałuję bardzo, że nie organizacje lewicowe.
Cóż... ten marsz kiedyś był śmierdzącą gazem łzawiącym zadymą kiboli i nikt nie wpadł na pomysł by tym kretynom odebrać marsz.
Media miały newsa, kostki brukowe latały a reklamodawcy płacili bo oglądalność była...
I to się zemściło.
Ludzie, którzy są dumni z bycia Polakami tego dnia w stolicy nie mogli razem świecić tego dnia.
No więc się dołączyli i ja[size= 10px] widzialem, że to Oni są masą tego marszu ![/size]
Nie ci debile z kilkoma debilnymi banerami
I teraz najlepsze...
Media i na tym muszą zarobić!
Nie na ujęciach maszerujacych ludzi z flagami biało-czerwonymi!
Nie na ujęciach ojca z dzieckiem na barana...
Nie na ujęciach dwojga młodych ludzi trzymających się za ręce!
Nie !
Nie - bo trzeba zarobić, bo trzeba kręcić aferę, bo Policjanci krzyczeli do kobiety k....., choć to nie było to, bo kilka kobiet miało zrobić akcję w stylu blokujemy marsz faszystów, ale nic z tego nie wyszło, no to może je kopano, opluto... no na pewno opluto...no jak nie jak tak!
Jest prawda faktu, prawda kamery... w co chcesz wierzyć Twoją rzecz.
Ja wezmę kamerkę i skręcę parę ujęć mego kilkumetrowego oczka wodnego w ogrodzie.
Sprzedam Ci pejzaże mazurskie - kupisz ?
Twoja rzecz.
Ja nie byłem pewny, więc sprawdziłem.
Moja rzecz.
14-11-2017, 22:27:14
+ 47
- 15
odpowiedz
VIP
Mądremu i marsz nie zaszkodzi . Fanatyków boję się . Fanatyków religijnych , politycznych i innej maści .
Dodane obrazki:
15-11-2017, 09:46:17
+ 121
- 124
odpowiedz
VIP
Ja wiedziałem, że tak będzie (cytat z Halamy, ale nie chodzi mi o ironię, tylko o dosłowne brzmienie tych słów). Wiedziałem, że przebieg obchodów Dnia Niepodległości w Warszawie będzie prezentowany i komentowany w bardzo różny, często skrajnie rozbieżny sposób i nic z tym nie da się zrobić. Rożnice poglądów oraz ocen każdego bez wyjątku zdarzenia będą występować zawsze a jedyne, czego w żadnym wypadku nie można nie brać pod uwagę to rzeczywiste fakty i obiektywna prawda. I dopiero wtedy, na podstawie faktów i prawdy a nie narzuconej ideologii, propagandy, oczekiwań czy nadziei, można prowadzić jakąkolwiek sensowną dyskusję. Fakty bronią się same a każdy, kto je właściwie ocenia, na pewno nie będzie podatny na żadne kłamstwa, zewnętrzne manipulacje i celowe nakierowywania na "jedynie słuszną prawdę".
Na tym właściwie mógłbym w tej chwili zakończyć mój "wkład" w dyskusję pomiędzy realistą i antkiem, chociaż odczuwam pewien niedosyt, że ograniczyłem się tylko do kilku ogólnych stwierdzeń i nie odniosłem się konkretnie do poruszonych przez nich wątków, w tym zwłaszcza do różnic w odbiorze i ocenach marszu na podstawie osobistego w nim uczestnictwa oraz jego przekazu w mediach krajowych i zagranicznych. Mam, oczywiście, swoje zdanie na te tematy, ale, cholera, mam też taką jedną poważną wadę, że nie potrafię pisać krótko (np. "marsz przebiegał spokojnie, bez żadnych incydentów", czy "w marszu uczestniczył w większości element chuligański, kibolski i faszystowski" - bo to ani prawda, ani powód do chwalenia czy ganienia tej czy innej opcji). U mnie musi być zawsze pełne uzasadnienie moich tez, spostrzeżeń, poglądów czy opinii, a na takie elaboraty (niestrawne dla ciężko i słabo myślących) nie mogę sobie tutaj pozwolić ze względu na szczupłość miejsca.
15-11-2017, 10:10:42
+ 45
- 35
odpowiedz
VIP
Dziękuję Wam (Tola i Bibek) za te kilka słów.
To dodaje mi otuchy.
Ja podobnie jak Bibek czuję jakiś niewysłowiony i ogromny niedosyt po wydarzeniach w sobotę.
To wszystko nie jest tak...
Dosłownie w tej chwili słyszałem słowa kogoś z Brukseli - "... w sobotę ulicami Polskiej stolicy przeszło 60 tys. faszystów..."
No chyba mnie krew zaleje !!!
Co to jest !?
Po co to jest !?
Kto za tym do chol....y stoi !?
Ooooooo kochani forumowicze złapałem nerwa !
Tak to z nami Polakami łosie nie pogrywajcie sobie !
No jestem w szoku !

A kwestia "Kulsona"... dokładnie obejrzałem wywiad z Tą panią - jasno zacytowała obelżywe słowo pod swoim adresem.
Kilkunastokrotnie wysłuchałem nagranie na moim sprzęcie audio / kiedyś chwaliłem się i już nim / i co słyszę ?
Kulson !!!
Ja pierdykam !
Kulson !
Dlaczego Ta pani kłamała ?
Dlaczego ?
Coś tu proszę państwa "grubo" nie jest tak !
Jak jestem lewakiem to ktoś sądzi, że jestem kretynem który kupi te bujdy, bo tak mam - to grubo się myli, oj grubo !
Nie oszukają mnie zwolennicy obecnej rządzącej partii jak to jest teraz cudnie i pani Holecka na antenie TVP.
Nie wykiwają mnie łobuzy, które zniszczyły program trzeci PR ( podłe gadziny).
Ale nie wykiwają mnie Ci, którzy "mają plana" jak to mnie trzeba wychować, co mam myśleć i na jakie marsze mam chodzić !
Nic z tego zgrajo kombinatorów prawacko-lewackich !
Dodane obrazki:
15-11-2017, 11:23:16
+ 42
- 15
odpowiedz
VIP
Jak wiesz, zawsze namawiałem czytelników na tym forum, żeby do oceny każdego zdarzenia, każdego wpisu czy każdego poglądu używali rozumu (notabene przez to na stałe podpadłem wielu z nich, hehehe). Bo nie da się nigdy w sposób mądry, spokojny, rozważny, obiektywny i racjonalny ocenić czegoś złożonego i skomplikowanego "w krótkich żołnierskich słowach", ograniczając swoją ocenę do prostego "popieram tych i tych", "ci są prawdziwymi patriotami a ci zdrajcami Ojczyzny" itd. Byłeś na marszu, to sam widziałeś, że szły matki z dziećmi, że szła młodzież ogolona i nie ogolona, że szli ludzie starsi, że szli tacy, co szli radośnie i naprawdę świętowali i że szli zwykli zadymiarze i chołota bluzgająca na prawo i lewo przekleństwa pod adresem wszystkich możliwych "wrogów i zdrajców Ojczyzny" itd. Szedł "przekrój społeczeństwa" a media - w zależności od proweniencji, układów i przynależności - w sposób dla siebie charakterystyczny, najczęściej głupio i nachalnie, oraz w zależności od przydzielonych im zadań, eksponowały tę lub inną grupę uczestników i ich zachowań. Dlatego ja bym się nie podniecał, bo to nic nie da. Do czasu, kiedy nie zmieni się władza, będzie tak, jak jest (z bezmyślną utratą najcenniejszego dorobku oraz wielu pokoleń najwierniejszych słuchaczy włącznie, jak to ma obecnie miejsce w radiowej Trójce) a kiedy już ta władza się zmieni (chociaż nie stanie się to szybko), to zacznie znowu hurtem wymieniać "ichnich" na "swoich" i propagować swoją ideologię poprzez odzyskane media a do tego będzie to robić z jeszcze większą zawziętością i determinacją, żeby przygotować grunt do jak najdłuższych rządów i żeby nie popełnić poprzednich błędów (jak np. nie-postawienie Kaczora, Ziobry i Kamińskiego przed Trybunałem Stanu, nie-zdelegalizowanie ONR itd.) - i tak w kółko Macieju! Polityka, panie!
15-11-2017, 12:43:06
+ 45
- 30
odpowiedz
VIP
Tak... różnimy się i to jest dobre.
Oooo jaka to byłaby nuda gdyby wszyscy wyznawali te same idee...
Nie byłoby miejsca na nowe - jedynie kiszenie się i stagnacja.
Ale jesteśmy dużym krajem i nie sposób by wszyscy bywali na marszach czy spotkaniach o innym charaktarze.
Jest wiele osób starszych i zchorowanych i Ci wszyscy muszą zaufać mediom - nie da się inaczej.
A tu zasadzka.
Towarzystwo ( ja nawet nie wiem jak Ich nazwać) postanowiło ugrać swoje.
I dawaj !
Piekła nie ma !
Manipulacja na śniadanie, kłamstwo na obiad a na kolację szczucie !
A niech się ludziska kłócą...
A niech się biją...
Jest też inna metoda...
Nasz Pan redaktor w opisie świętowania w Pionkach 11 listopada... wszysko pięknie z oddaniem i porządkiem.
Poprawność która mdli, która irytuje.
Na szczęscie Ty opisałeś przebieg wydarzeń i zapewne tak było... grupki przedstawicieli władz, organizacji, profesji... a każdy marzył o jednym zabrać się stąd do ciepłego autka i dyla...
Niestety tego napisać nie wolno !
No jak ?
Klimaty PZPR...
15-11-2017, 14:20:50
+ 44
- 17
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook