Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Uczniowie z Zielonego rozmawiali z Agnieszką Suchorą i Jowitą Budnik
Dodał: MaG, 22-12-2017 08:46, odsłon: 1588
fot.ZSP
fot.ZSP

Uczniowie z Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach uczestniczyli w projekcie edukacyjnym radomskiego kina Helios - Kino na Temat.

Grudniowe spotkanie w Kinie na Temat prowadził Andrzej Ciesielski, dyrektor Heliosa. Kinomaniacy z Zielonego obejrzeli film Piotra Domalewskiego „Cicha noc”. Po seansie wzięli udział w dyskusji dotyczącej filmu. Rozmawiali  z aktorkami: Agnieszką Suchorą i Jowitą Budnik. Panie wspominały swoją pracę na planie podczas kręcenia debiutu Domalewskiego. Chętnie odpowiadały też na pytania zadawane przez publiczność.

 

- Od trzech lat uczestniczę w Akademii Filmowej. Kino na Temat to kolejny projekt edukacyjny kina Helios. Uważam, że bardzo udany. Dlaczego? Pozwala nam, młodym ludziom wyrazić swoje zdanie na temat interesujących nas spraw. Spotkamy aktorów, reżyserów, których znamy tylko z telewizji – mówi Joanna Sułek.

 

- Jestem w klasie - fototechnik z elementami edukacji dziennikarskiej, dlatego dla mnie w Kinie na Temat,  ważne jest też to, że  podczas rozmowy z tymi fantastycznymi  gośćmi mogę poćwiczyć dziennikarskie umiejętności -  dodaje Julia Rafa.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook