Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Uczniowie Śniadeckiego nagrodzeni w konkursie 'Historia multimedialnie'
Dodał: JaW, 19-06-2015 15:14, odsłon: 2146

Troje uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego zostało laureatami konkursu "Historia multimedialnie". Nagrody w kategoriach gospodarka, kultura i polityka odebrali maturzyści Paulina Styś i Adrian Lasota oraz Szymon Bębeniec.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Do szóstej edycji konkursu organizowanego przez Międzypowiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zgłosiło się ponad stu uczestników. We wtorek 16 czerwca w Iłży najlepsi odbierali nagrody w czterech kategoriach.

 

Wśród 24 laureatów znalazła się trójka uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego: Paulina Styś i Adrian Lasota z klasy 4IT oraz Szymon Bębeniec z klasy 3IT. Co ciekawe Paulina Styś już po raz czwarty została laureatką konkursu. W tym roku przygotowała pracę o gospodarczych skutkach wielkich odkryć geograficznych dla Europy.

 

- Prezentacje multimedialne są bardzo ciekawą formą poszerzania wiedzy. Lekcje historii, podczas których występuje taka forma zdobywania wiedzy zawsze są interesujące – przyznaje maturzystka z Zielonego.

 

- Moi uczniowie uczestniczą w konkursie od pierwszej edycji. Regularnie otrzymują nagrody i wyróżnienia. Wykonane przez nich prezentacje multimedialne są coraz ciekawsze i dlatego prezentowane są na lekcjach. Połączenie wiedzy historycznej z informatyką to jedna z najlepszych form nauczania – dodaje Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Śniadeckim.

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook