Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
To była wyjątkowa opowieść o narodzinach Jezusa
Dodał: MaG, 28-12-2017 20:05, odsłon: 1873
fot.ZSS
fot.ZSS

Dużo emocji, własna interpretacja historii narodzin Jezusa.    Dzieci i młodzież ze Szkół Specjalnych przedstawiła wyjątkowe jasełka bożonarodzeniowe.

Wiele emocji wywołało przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów, którzy zaprezentowali własną interpretację historii narodzin Jezusa. Magiczny klimat unosił się w powietrzu i towarzyszył nam przez cały czas. Zgodnie z tradycją byli więc Maria i Józef, była szopka bożonarodzeniowa, pasterze, trzej królowie i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię.

 

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania rozpoczęła występy pieśnią do Ducha Świętego. Następnie uczennice, Żaneta i Magda dalej poprowadziły nasze wspólne kolędowanie.  Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy), został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami.

 

Po przedstawieniu odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu pt. ,,Bombka, bądź kartka bożonarodzeniowa”. Pani dyrektor pogratulowała wszystkim wysiłku i pomysłowości oraz wręczyła nagrody.

 

 

Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze, nie zabrakło oczywiście wspólnych życzeń i symbolicznego łamania się opłatkiem. Na koniec uroczystości nadszedł czas na słodki poczęstunek.

 

- Dla niektórych aktorów był to debiut teatralny, dla innych kolejne wystąpienie, ale u każdego z uczniów było widać niezwykłą determinacje i wielką odwagę stanąć na scenie, pomimo swoich ograniczeń i trudności – informuje Beata Fila z ZSS w Pionkach

 

  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook