Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Słoneczna Grecja czeka na uczniów z Zielonego
Dodał: MaG, 29-03-2018 10:24, odsłon: 1646
fot.ZS
fot.ZS

Już 8 kwietnia 37 uczniów z klas o kierunku technik informatyk oraz fototechnik, w tym również fototechnik z innowacją dziennikarską z Zespołu Szkół w Pionkach ponownie będą mieli niepowtarzalną okazję odbyć zagraniczny staż zawodowy w Grecji. Staż organizowany jest w ramach projektu pt. „Rozwój kształcenia zawodowego drogą do aktywizacji młodzieży”.

- Celem głównym projektu jest zdobycie przez uczniów praktycznego doświadczenia zawodowego oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych – informują organizatorzy stażu - Tak, jak w poprzednim roku miejscem pobytu uczniów z  Zielonego będzie miejscowość  Leptokaria - jeden z najpopularniejszych kurortów  Riwiery Olimpijskiej.

Na zajęciach dodatkowych, przygotowujących do wyjazdu, uczniowie doskonalili swoje umiejętności z języka angielskiego. Uczyli się również języka greckiego, a także poznawali kulturę, obyczaje i tradycję Grecji. Należy dodać, że w przyszłym roku szkolnym do Grecji pojedzie również młodzież kształcąca się w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali.


Jak informują opiekunowie uczniowie z Zielonego nie mogą już doczekać się wyjazdu, a nam zostaje tylko im pozazdrościć i życzyć wspaniałych wrażeń!
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook