Dzisiaj jest środa, 12 grudnia 2018 r., 346 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Robert z Zielonego nagrodzony w konkursie historycznym
Dodał: MaG, 26-09-2017 14:46, odsłon: 313
fot.ZSS
fot.ZSS

Dnia 15 września 2017 roku w Auli bł. Jakuba Strzemię przy ul. Franciszkańskiej 4 w Krakowie rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Historyczno – Literacki „Polskie więźniarki w Ravensbrück”. Wśród nagrodzonych znalazł się Robert Kacperczyk, przedstawiciel Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Opiekunem laureata jest p. Jacek Malicki.

Uroczystą Galę podsumowującą szóstą edycję konkursu poprzedziła msza św. poświęcona pamięci kobiet więzionych w Ravensbrück.


Robert Kacperczyk jest uczniem drugiej klasy technikum – informatyka z pożarnictwem. Otrzymał wyróżnienie w kategorii: prezentacja multimedialna dla szkół ponadgimnazjalnych.

 - Gratuluję wspaniałego sukcesu uczniowi i jego opiekunowi – oceniła udział Roberta Kacperczyka w konkursie historycznym dyrektor szkoły p. Agnieszka Stępień.


- Jestem mile zaskoczony faktem, że otrzymałem wyróżnienie, ponieważ konkurencja była ogromna. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac, a temat był wyjątkowo trudny. W trakcie pobytu w Krakowie miałem okazję zwiedzić również Wawel i przeżyć ciekawą lekcję historii, którą zafundowali nam organizatorzy konkursu – tak Robert ocenił swój pobyt w dawnej stolicy Polski.

 - Sukces osiągnięty przez mojego ucznia potwierdza tylko, że należy różnymi metodami popularyzować wiedzę historyczną wśród młodego pokolenia. Gratuluje Robertowi wyróżnienia i otrzymanych nagród rzeczowych. Cieszę się też z faktu, iż uroczystość podsumowania VI edycji konkursu odbyła się w Krakowie, który jest miejscem wyjątkowym – podkreślił p. Jacek Malicki. 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook