Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Po naukę i praktykę do Grecji. Uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego wezmą udział w stażach za granicą
Dodał: JaW, 03-02-2017 09:23, odsłon: 13115

47 uczniów z klas o kierunku technik informatyk z Zielonego wyjedzie w marcu na staże zawodowe do Grecji. Przedsięwzięcie jest możliwe dzięki wsparciu z funduszy Unii Europejskiej. Udział w praktykach jest bezpłatny.

Wyjazd na praktyki do Grecji organizowany jest w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Dzięki programowi Erasmus+ uczniowie Zielonego z klas technik informatyk będą mogli w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę i rozwinąć umiejętności w zakresie jednego z czterech głównych celów kształcenia: projektowania i tworzenia baz danych, lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi bazami i sieciami.

 

Do Grecji wyjedzie w sumie 47 uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Dwudziestu młodych informatyków będzie doskonaliło swoją wiedzę i umiejętności z zakresu sieci komputerowych w ramach projektu "Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej spółce", a pozostali będą pogłębiać swoją wiedzę z baz danych w ramach projektu "Praktyczne umiejętności uczniów techników krokiem do kariery w branży IT".

 

W okresie ferii zimowych uczniowie odbędą kurs języka angielskiego, przygotowujący ich do wyjazdu, a także zajęcia zapoznające ich z kulturą, zwyczajami i warunkami życia w Grecji.

 

 

Zainteresowanie praktykami było spore. W styczniu uczniowie dowiedzieli się, kto został zakwalifikowany przez komisję rekrutacyjną.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook