Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
KCRiS - basen
Po naukę i praktykę do Grecji. Uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego wezmą udział w stażach za granicą
Dodał: JaW, 03-02-2017 09:23, odsłon: 13268

47 uczniów z klas o kierunku technik informatyk z Zielonego wyjedzie w marcu na staże zawodowe do Grecji. Przedsięwzięcie jest możliwe dzięki wsparciu z funduszy Unii Europejskiej. Udział w praktykach jest bezpłatny.

Wyjazd na praktyki do Grecji organizowany jest w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Dzięki programowi Erasmus+ uczniowie Zielonego z klas technik informatyk będą mogli w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę i rozwinąć umiejętności w zakresie jednego z czterech głównych celów kształcenia: projektowania i tworzenia baz danych, lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi bazami i sieciami.

 

Do Grecji wyjedzie w sumie 47 uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Dwudziestu młodych informatyków będzie doskonaliło swoją wiedzę i umiejętności z zakresu sieci komputerowych w ramach projektu "Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej spółce", a pozostali będą pogłębiać swoją wiedzę z baz danych w ramach projektu "Praktyczne umiejętności uczniów techników krokiem do kariery w branży IT".

 

W okresie ferii zimowych uczniowie odbędą kurs języka angielskiego, przygotowujący ich do wyjazdu, a także zajęcia zapoznające ich z kulturą, zwyczajami i warunkami życia w Grecji.

 

 

Zainteresowanie praktykami było spore. W styczniu uczniowie dowiedzieli się, kto został zakwalifikowany przez komisję rekrutacyjną.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook