Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2019 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Osobiste zdjęcia w piątek na wystawie w Kasynie
Dodał: JaW, 16-02-2015 09:36, odsłon: 3241

"Impresje fotograficzne" - taki jest tytuł wystawy zdjęć uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego, którą będzie można oglądać od piątku 20 lutego w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Uroczyste otwarcie wystawy o godzinie 17:00. Zapraszamy!

ZŁOTUCHA DARIUSZ

 

To już druga wystawa zdjęć fototechników z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Relację z ubiegłorocznej możecie zobaczyć w zakładce po prawej stronie.

 

Jak podkreślają organizatorzy, prezentowane prace są przelotnym i subiektywnym wrażeniem młodego autora, stąd nazwa wystawy "Impresje fotograficzne". Świat prezentowany na zdjęciach jest osobistym wyrazem uczuć i przeżyć każdego ucznia. Czasami wydaje się znajomy i bliski, a czasem odkrywczy i zaskakujący. Wszystkie zdjęcia są szczerym wyrazem twórczej pasji i pomysłowości fototechników z Zielonego.

 

Na wystawie będą prezentowane zdjęcia uczniów klas pierwszych wykonane podczas dwóch ubiegłorocznych plenerów fotograficznych, w Jedlni-Letnisko i w ruinach zamku w Krzyżtoporze.

 

 

 

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook