Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Nagrody, gratulacje i podziękowania na koniec roku szkolnego w Zielonym
Dodał: JaW, 28-06-2016 13:41, odsłon: 2010

Podziękowania, gratulacje, nagrody dla najlepszych i podsumowanie ostatnich dziesięciu miesięcy – tak w dużym skrócie wyglądała uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół im. Śniadeckiego. Ostatni przed wakacjami dzwonek w Zielonym rozległ się w piątek 24 czerwca.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odegraniu hymnu głos zabrała dyrektor Agnieszka Stępień witając wicedyrektora Adama Kacperczyka, przewodniczącego Rady Rodziców Piotra Nowaka, przewodniczącego Rady Szkoły Marka Bugalskiego oraz uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły.

 

NAJLEPSI W SZKOLE

Dyrektor Stępień pogratulowała wyników 15 uczniom, którzy w minionym roku szkolnym mieli średnią ocen powyżej 4,5. W tym gronie znaleźli się: Karolina Kacperczyk, Kinga Mazur, Paulina Agaczyńska, Emilia Styś, Jakub Samborski, Szymon Gola, Mateusz Kuciara, Jakub Kaczkowski, Dominika Kwaśnik, Wiktoria Maj, Mikołaj Styś, Natalia Grosiak, Patrycja Szmit, Monika Delega i Marta Kamela. Najlepsi uczniowie zostali kandydatami do stypendium Prezesa Rady Ministrów i Starosty Radomskiego.

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego stała się też doskonałą okazją do przypomnienia wydarzeń i imprez, które organizowane były w Zielonym w ostatnim miesiącu. Do najważniejszych należały: Wieczór z Nauką, III Mazowiecki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, Dzień Otwarty Szkoły, koncert charytatywny "Alicja po drugiej stronie lustra", ale też całoroczna działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką Magdaleny Potera i Anny Gałek.

 

 

Zakończenie roku szkolnego to tradycyjny czas podsumowań, podziękowań i gratulacji dla najlepszych.

 

LAUREACI KONKURSÓW

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego brali udział w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Szkoła po raz trzeci z rzędu zdobyła Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego "Pamięć nieustająca". Indywidualnie 17 uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia. Sukcesem i główną nagrodą zakończył się też udział w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Gazetkę Szkolną, który organizowała Fundacja "Ostoja przy Wiśle". Aleksander Korzeń i Paulina Agaczyńska zostali laureatkami V edycji konkursu "Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni". W konkursie "Moje spotkania z puszczą" pierwsze miejsce zajął Aleksander Korzeń. Wśród laureatów regionalnego konkursu o Unii Europejskiej znaleźli się Paulina Agaczyńska, Jakub Samborski i Adam Gregorczyk. Drugie miejsce w konkursie fotograficznym "Mój powiat w obiektywie" zajęła Karolina Czarkowska. Były też sukcesy sportowe, bo drużyna chłopców wygrała tegoroczną edycję Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 

Dyrektor Agnieszka Stępień serdecznie podziękowała władzom Starostwa Powiatowego w Radomiu za wspieranie rozwoju Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach, Radzie Rodziców za tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym oraz sponsorom Zielonego, którzy finansowo wspierali organizację wielu szkolnych przedsięwzięć.

 

 

Udanych wakacji życzyła wszystkim dyrektor Zespołu Szkół im. Śniadeckiego, Agnieszka Stępień.

 

Podczas uroczystości głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców Piotr Nowak, który podziękował dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację młodzieży oraz życzył wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 

Zgodnie z tradycją po przemówieniach wręczano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia w różnego typu konkursach i olimpiadach, zawodach sportowych, udział w imprezach artystycznych, za czytelnictwo, akcje krwiodawstwa, wolontariat.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook