Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Koncert charytatywny dla małej Ali w piątek w Centrum Aktywności Lokalnej
Dodał: , 19-04-2016 09:44, odsłon: 2121
Fot. Pierwszy koncert dla Alicji odbył się w 2014 roku
Fot. Pierwszy koncert dla Alicji odbył się w 2014 roku

Zespół Szkół im. Śniadeckiego, Centrum Aktywności Lokalnej i Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zapraszają w piątek 22 kwietnia o godzinie 17:00 na koncert charytatywny "Alicja po drugiej stronie lustra". Przed koncertem i po nim będą zbierane pieniądze potrzebne na leczenie małej mieszkanki Pionek, 5-letniej Alicji Amanowicz.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Podczas koncertu na scenie Centrum Aktywności Lokalnej wystąpią muzycy, tancerze, sportowcy, uczniowie i nauczyciele Zielonego. Udział wezmą: orkiestra "Boni Angeli" z Jedlni pod dyrekcją Zbigniewa Bidzińskiego, karatecy z Nadwiślańskiego Klubu Sportów Walki "Wulkan", solista Paweł Fila, Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Markowskiego z Domu Kultury w Zwoleniu, zespół Power Blues 40+, tancerze boogie woogie z Klubu Tańca KICK, Teatr "Maska" z Gimnazjum w Suskowoli, dzieci z Przedszkola nr 1 w Pionkach, soliści ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Pionkach oraz nauczyciele, absolwenci i uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego.

 

Koncert organizowany jest kolejny rok z rzędu. W ten sposób społeczność szkolna Zielonego pomaga niespełna 5-letniej Alicji Amanowicz. Dziewczynka cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i od 2013 roku jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook