Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 r., 293 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Kolejny historyczny sukces uczniów Śniadeckiego
Dodał: JaW, 19-06-2017 09:50, odsłon: 11133
Fot. archiwum szkoły
Fot. archiwum szkoły

Cztery nagrody w VIII edycji konkursu "Historia multimedialnie" zdobyli uczniowie Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Nazwiska laureatów ogłoszono w minioną środę (14.06) w Międzypowiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu z siedzibą w Iłży.

Jak przyznała dyrektor MODN w Iłży Jadwiga Bachanek, organizowanie tego typu konkursów wzbogaca i poszerza wiedzę historyczną młodego pokolenia. Głównym pomysłodawcą od lat jest doradca metodyczny, Marek Łata.

 

W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 150 uczniów szkół regionu radomskiego. Nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach tematycznych otrzymały 24 osoby.

 

Wśród najlepszych znalazła się też czwórka uczniów z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Robert Kacperczyk zajął pierwsze miejsce w kategorii GOSPODARKA, a nagrody za drugie miejsca odbierali Magdalena Tabor (KULTURA), Weronika Krekora (POLITYKA) i Mikołaj Styś (SPOŁECZEŃSTWO).

 

- W dotychczasowych edycjach konkursu nasi uczniowie zdobyli łącznie ponad 50 nagród i wyróżnień. Ich prace multimedialne wykorzystywane są na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie – podsumowuje Jacek Malicki, nauczyciel z Zielonego.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook