Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 r., 155 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Julia i Szymon nagrodzeni w konkursie historyczym
Dodał: MaG, 17-09-2018 08:44, odsłon: 1554
fot.ZS
fot.ZS

14 września w auli bł. Jakuba Strzemię przy ul. Franciszkańskiej 4 w Krakowie rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Historyczno – Literacki „Polskie więźniarki w Ravensbrück”. Wśród nagrodzonych znaleźli się Julia Krajewska i Szymon Gola, przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.

 Uroczystą Galę podsumowującą siódmą edycję konkursu poprzedziła msza św. poświęcona pamięci kobiet więzionych w Ravensbrück. Szymon Gola z kl. IV IT zdobył II miejsce w kategorii - prezentacja multimedialna dla szkół ponadgimnazjalnych, zaś Julia Krajewska z klasy IV FB otrzymała wyróżnienie w kategorii – praca literacka dla szkół ponadgimnazjalnych. Opiekunem laureatów jest Jacek Malicki.


 - Gratuluję wspaniałego sukcesu uczniom i ich opiekunowi – oceniła udział Szymona Goli i Juli Krajewskiej w konkursie historycznym dyrektor szkoły Agnieszka Stępień.


- Cieszę się, że moja praca zdobyła wysokie drugie miejsce w konkursie ogólnopolskim. To, iż znalazłem się w gronie 20. laureatów konkursu jest dla mnie ogromnym sukcesem-podsumował swój udział w konkursie Szymon.


- Jestem mile zaskoczona faktem, że otrzymałam wyróżnienie, ponieważ konkurencja była ogromna. Na Konkurs wpłynęło kilkaset prac, a temat był wyjątkowo trudny  - tak Julia oceniła swój udział w konkursie.


 -Sukces osiągnięty przez moich uczniów potwierdza tylko, że należy różnymi metodami popularyzować wiedzę historyczną wśród młodego pokolenia. Gratuluje laureatom otrzymanych wyróżnień i nagród rzeczowych.  Cieszę się też z faktu, iż podczas uroczystość podsumowania VII edycji konkursu, która odbyła się w Krakowie, organizatorzy Konkursu zapowiedzieli kontynuacje tak wyjątkowego przedsięwzięcia – podkreślił Jacek Malicki.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook