Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Informatyka i historia - to można połączyć. Wiedzą o tym uczniowie Zielonego
Dodał: admin, 21-06-2013 14:30, odsłon: 2391

Sześciu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Pionkach odebrało nagrody w czwartej edycji konkursu historycznego "Historia multimedialnie". Podsumowanie konkursu było w miniony poniedziałek (17 czerwca) w Iłży.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Do etapu szkolnego zgłosiło się aż 321 uczniów ze szkół regionu radomskiego. Do finału nominowano 62 prace, a ostatecznie w pięciu kategoriach nagrody i wyróżnienia otrzymało 21 uczniów. W tej grupie znalazło się sześciu młodych ludzi z technikum Zielonego w Pionkach.

 

- Moi uczniowie uczestniczą w konkursie od pierwszej edycji i regularnie otrzymują nagrody i wyróżnienia. Wykonane przez nich prezentacje multimedialne są coraz ciekawsze. Połączenie wiedzy historycznej z informatyką to jedna z najlepszych form nauczania – ocenia Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie z ZSP nr 2 w Pionkach.

 

W kategorii "Powstanie styczniowe w moim regionie" pierwsze miejsce zajął Igor Chudzik, a drugi był Mateusz Kielich. Paulina Styś była druga, a Konrad Świątek trzeci w kategorii "Gospodarka". Adrian Lasota zajął trzecie miejsce w kategorii "Kultura", a Artur Wróbel został wyróżniony w kategorii "Społeczeństwo".

 

- Cieszę się, iż po raz drugi zostałam laureatką konkursu. Prezentacje multimedialne są bardzo ciekawą formą poszerzania wiedzy historycznej. Lekcje historii podczas, których występuje taka forma zdobywania wiedzy zawsze są interesujące - przyznaje Paulina Styś z klasy drugiej.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook