Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
Fototechnicy w The Voice of Poland!
Dodał: MaG, 18-09-2017 09:54, odsłon: 14779

Fototechnicy z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach w dniu 11 września 2017 r. uczestniczyli w nagrywaniu audycji audiowizualnej The Voice of Poland. Najlepszy Głos.

Uczniowie drugiej i trzeciej klasy technikum z ogromnym zainteresowaniem obserwowali proces powstawania kolejnego odcinka popularnego show określanego jako NOKAUT. Wyjazd do Studia ATM w Warszawie to wycieczka programowa, realizowana w ramach przedmiotu język polski z elementami edukacji dziennikarskiej.


Fototechnicy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak wygląda produkcja The Voice of Poland. Rywalizujących ze sobą amatorów oceniali profesjonaliści, a jak można było przekonać się podczas przerw – cudowni, serdeczni ludzie. Trenerami w 8. edycji programu są: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak, Baron i Tomson.


Spotkanie z jurorami i uczestnikami programu wywarło na nich wielkie wrażenie.
- Warto było czekać, aby wejść do studia i zobaczyć, jak naprawdę wygląda nagrywanie programu telewizyjnego. To żmudny, a jednocześnie fascynujący proces. Można było podejrzeć pracę samego Nicka Sincklera, tak ocenia wyjazd Dominika.


- Tych emocji długo nie zapomnę – „wow”! Samo studio robi wrażenie, a cóż dopiero spotkanie znakomitych piosenkarzy i dziennikarzy. Mogliśmy porozmawiać z jurorami i podziwiać odważnych i utalentowanych uczestników programu. Każdemu dopingowaliśmy z całych sił – mówi zachwycona wyjazdem Asia.


- Doceniam  dziennikarski profesjonalizm Tomasza Kammela oraz poczucie humoru Macieja Musiała – wspomina Milena Seweryn z 2ft.

- Fotografowaliśmy się na czerwonym dywanie, gdy przyjechał Andrzej Piaseczny. Rozmawialiśmy o zbliżającym się koncercie w Pionkach. To musi coś znaczyć – śmieje się Agata z 3ft.


- Interesuję się produkcją telewizyjną.  Ze względu na to, że w trakcie nagrywania nie wolno używać aparatów fotograficznych i kamer, starałem się zapamiętywać wszystkie szczegóły dotyczące realizacji programu – dodaje Mateusz z 2ft.


Udział w nagrywaniu programu The Voice of Poland umożliwił fototechnikom pasjonującym się dziennikarstwem zdobycie nowych doświadczeń w odkrywanym przez nich świecie mediów.


- Voice to wspaniałe widowisko oraz świetna przygoda – zgodnie twierdzą foto-dziennikarze z Zielonego.


Z niecierpliwością czekają na emisję programu, który ukaże się 28. października na antenie TVP2.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook