Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Było coś dla ciała i ducha. IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w szkole specjalnej
Dodał: MaG, 04-06-2018 18:51, odsłon: 1486
Fot.ZS
Fot.ZS

„SPORTOWO-SMERFOWO” pod takim hasłem odbyła się szkolna olimiada sportowa połączona z IV Piknikiem Rodzinnym. Wspólna zabawa potrwała kilka godzin i odbyła się na boisku szkolnym przy Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

- Jest to tradycyjna impreza, która jak co roku, organizowana jest w naszej szkole. Na piknik licznie przybyli rodzice z dziećmi i zaproszeni goście. Piknik rozpoczął się przywitaniem przybyłych gości przez Panią dyrektor, która życzyła wszystkim udanej zabawy – informują organizatorzy pikniku


Na scenie wystąpiły dzieci z naszej szkoły, które tańczyły, śpiewały i mówiły wiersze. Dzieci niemówiące i z zaburzeniami mowy korzystały ze wsparcia wysokiej technologii, tj. komunikatorów oraz symboli i gestów  Makaton. W trackie podsumowania szkolnej olimpiady wręczono medale, dyplomy i nagrody.


Po części oficjalnej uczestnicy z gośćmi zostali zaproszeni na poczęstunek : gorące kiełbaski z grilla, grochówkę, ciasto, napoje.  Ważnym punktem festynu była wizyta dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni. Klasa Va wraz z wychowawczynią Małgorzatą Gonciarz oraz panią psycholog Katarzyną Nowak przeprowadziła w swojej szkole zbiórkę pieniędzy na zakup upominków dla dzieci z naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka. Dzieci otrzymały lody, cukierki i kolorowe piłki do zabawy.


Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszył się pokaz grupy tanecznej z Zielonego, freestyle w wykonaniu Pana Rafała oraz pokaz strażacki z fontanną wodną. Dzieci mogły obejrzeć wóz strażacki, polewać wodą trawnik, przymierzyć kask, wejść do samochodu i zrobić sobie zdjęcia.


Oprócz głównych atrakcji dla dzieci przygotowane były stanowiska takie jak : malowanie twarzy, bańki mydlane, nawlekanie korali dla mamy, balonowe cudaki, kolorowanki na sztalugach, fotościanka smerfowa.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook