Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 r., 326 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Akcja „MAMY NIEPODLEGŁĄ!” w Zespole Szkół w Pionkach
Dodał: MaG, 14-11-2018 14:23, odsłon: 1308
fot.ZS
fot.ZS

Już od sześciu lat Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku organizuje patriotyczną akcję „Mamy Niepodległą!. W tym roku po raz czwarty wzięła w niej udział cała społeczność Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Ponadto 300. osób otrzymało zakładki do książek, na których znalazła się podobizna Marszałka Józefa Piłsudskiego z jego słynnymi wypowiedziami.

- Z radością uczestniczyłyśmy w nietypowej lekcji historii - oceniły swój udział w lekcji patriotyzmu uczniowie klasy III FP – informują Milena Seweryn, Anna Zawadzka oraz Mateusz Palka.

Akcja polega na wypisaniu i wysłaniu kartki pocztowej, na której znajdują się motywy związane z dniem 11 listopada 1918 roku. Z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości organizatorzy akcji przeprowadzili plebiscyt wśród członków klubu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i wybrali trzy motywy patriotyczne, które zostały wydrukowane w łącznej liczbie 500. tysięcy sztuk. Na kartkach najpierw należało wypisać życzenia, a potem je zaadresować.

 - Serdecznie dziękuję Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, organizatorowi akcji „Mamy Niepodległą!” za przekazanie 500. kart pocztowych i 300. zakładek do książek. Jako nauczyciel i członek Klubu Miłośników Józefa Piłsudskiego czuję ogromną satysfakcję z faktu, iż cała społeczność Zielonego aktywnie włączyła się w poszerzanie wiedzy historycznej oraz obchody 100. Niepodległości. Mam nadzieję, iż udało nam się dotrzeć z życzeniami do wielu osób, podsumował przebieg patriotycznej akcji – mówi Jacek Malicki.Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
My Center

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook