Dzisiaj jest poniedziałek, 18 listopada 2019 r., 322 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Agata i Dominika z „Zielonego” poznały Parlament Europejski w Brukseli
Dodał: MaG, 07-06-2018 09:29, odsłon: 1735
fot.ZS
fot.ZS

Przez pięć dni się dwie laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach Agata Baran i Dominka Kwaśnik z kl. III EFP miał okazję poznać historię Unii Europejskiej oraz pracę Parlamentu Europejskiego. Wycieczkę edukacyjną do Belgii zorganizował europesłZbigniew Kuźmiuk.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Podczas wycieczki jej uczestnicy mieli okazję poznać historię Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego oraz zwiedzić jego siedzibę. W trakcie pobytu w Belgii uczennice z Zielonego wraz z pozostałymi uczestnikami wyjazdu zwiedzili Brukselę i jej zabytki, wysłuchali prelekcji dr Zbigniewa Kuźmiuka, zwiedzili zabytkową Brugię. Zakwaterowani byli w hotelu Agenda Louise. Warto dodać, że centrum Brukseli zwiedzali także nocą i zachwycili się wyjątkowym urokiem tego miasta.

 

- Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli był dla mnie ogromnym przeżyciem. Była to moja pierwsza zagraniczna wycieczka, tak Dominika podsumowuje swój pobyt w Belgii.

 

– Duże wrażenie wywarły na mnie zabytki stolicy Belgii, a nade wszystko mile zaskoczył mnie pobyt w siedzibie PE. Udział w wycieczce edukacyjnej pozwolił mi poznać, jak na co dzień funkcjonują instytucje Unii Europejskiej - wspomina swój wyjazd Agata.

 

- Serdecznie gratuluję moim uczennicom wygrania wycieczki do Brukseli. W imieniu całej społeczności Zielonego dziękuję dr Zbigniewowi Kuźmiukowi, fundatorowi wycieczki  i organizatorowi Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej - stwierdził Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie z ZS w Pionkach.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
My Center

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook