Dzisiaj jest niedziela, 23 lutego 2020 r., 54 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Agata i Dominika z „Zielonego” poznały Parlament Europejski w Brukseli
Dodał: MaG, 07-06-2018 09:29, odsłon: 1890
fot.ZS
fot.ZS

Przez pięć dni się dwie laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach Agata Baran i Dominka Kwaśnik z kl. III EFP miał okazję poznać historię Unii Europejskiej oraz pracę Parlamentu Europejskiego. Wycieczkę edukacyjną do Belgii zorganizował europesłZbigniew Kuźmiuk.

Podczas wycieczki jej uczestnicy mieli okazję poznać historię Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego oraz zwiedzić jego siedzibę. W trakcie pobytu w Belgii uczennice z Zielonego wraz z pozostałymi uczestnikami wyjazdu zwiedzili Brukselę i jej zabytki, wysłuchali prelekcji dr Zbigniewa Kuźmiuka, zwiedzili zabytkową Brugię. Zakwaterowani byli w hotelu Agenda Louise. Warto dodać, że centrum Brukseli zwiedzali także nocą i zachwycili się wyjątkowym urokiem tego miasta.

 

- Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli był dla mnie ogromnym przeżyciem. Była to moja pierwsza zagraniczna wycieczka, tak Dominika podsumowuje swój pobyt w Belgii.

 

– Duże wrażenie wywarły na mnie zabytki stolicy Belgii, a nade wszystko mile zaskoczył mnie pobyt w siedzibie PE. Udział w wycieczce edukacyjnej pozwolił mi poznać, jak na co dzień funkcjonują instytucje Unii Europejskiej - wspomina swój wyjazd Agata.

 

- Serdecznie gratuluję moim uczennicom wygrania wycieczki do Brukseli. W imieniu całej społeczności Zielonego dziękuję dr Zbigniewowi Kuźmiukowi, fundatorowi wycieczki  i organizatorowi Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej - stwierdził Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie z ZS w Pionkach.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook