Dzisiaj jest poniedziałek, 01 maja 2017 r., 121 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
[ZDJĘCIA] Występy, ślubowanie, Jędrzeje – tak Zielone świętowało Dzień Patrona
Dodał: JaW, 25-11-2016 15:38, odsłon: 15130
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Ostatni piątek listopada to od kilku lat niezwykle uroczysty dzień w Zespole Szkół im. Śniadeckiego. Zielone w wyjątkowej atmosferze obchodzi Dzień Patrona. To okazja do podziękowań, pokazania życia szkoły i pochwalenia się talentami uczniów. Po raz piąty wręczano też symboliczne nagrody - Jędrzeje. Jedną z czterech statuetek w tym roku otrzymała redakcja Pionki24. Dziękujemy!

JĘDRZEJE 2016

Społeczność Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego symboliczne Jędrzeje wręcza od 2012 roku. Zawsze trafiają do rąk ludzi blisko związanych z Zielonym, którzy współpracują ze szkołą, wspierają i działają na rzecz rozwoju placówki. W tym roku dyrektor Agnieszka Stępień i zastępca dyrektora Adam Kacperczyk specjalnym Jędrzejem w kształcie serca uhonorowani byłego dyrektora Śniadeckiego Jana Włodarczyka. Statuetki otrzymali też Ochotnicza Straż Pożarna w Pionkach, były wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych Sławomir Łuczyński i redakcja Pionki24.

 

MAJĄ TALENT

Każdego roku Dzień Patrona w Zielonym to radosne święto. Nie tylko czas gratulacji i podziękowań, ale przede wszystkim zaprezentowania dokonań szkoły w ostatnim roku, sukcesów uczniów i pokazania ich talentów, które rozwijają poza lekcjami.

 

Przed publicznością występowały solistki Julia Rafa i Joanna Sułek, szkolny kabaret Avignon, grupa taneczna 26-630, a swoje umiejętności aktorskie, odgrywając scenki z powieści Henryka Sienkiewicza, prezentowali nauczyciele z dyrektor Agnieszką Stępień na czele. Dwie piosenki zaśpiewał też Paweł Fila.

 

 

Talenty aktorskie w scenkach na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza prezentowali wspólnie uczniowie i nauczyciele.

 

ŚLUBOWANIE I NAGRODY

Ważną częścią piątkowych uroczystości było złożenie uroczystego ślubowania na sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej przez uczniów z klasy technikum o profilu technik informatyk z pożarnictwem.

 

Podano też wyniki i nagrodzono zwycięzców konkursu wiedzy o Jędrzeju Śniadeckim. W tym roku wygrała Anna Zawadzka, a kolejne miejsca zajęły Weronika Grotek i Wiktoria Krekora.

 

Ogłoszono również wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego, który obecnie tworzą Dominika Kwaśnik, Joanna Sułek i Agnieszka Posłuszna.

 

 

Zaprezentowała się też grupa taneczna 26-630.

 

 

Szkolny kabaret Avignon przedstawił swoją wersję bajki o Kopciuszku.

 

 

Wśród nagrodzonych Jędrzejami byli Jan Wlodarczyk, Ochotnicza Straż Pożarna w Pionkach, Sławomir Łuczyński oraz redakcja Pionki24.


Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
I jak zwykle towarzystwo wzajemnej adoracji-zdj.nr.15.Żadnej imprezy nie przepuszczą.Poza tym ipreza ok.
28-11-2016, 09:35:38
+ 4
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook