Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[Zdjęcia] Świat widziany okiem początkujących fotografów. Impresje fotograficzne oczami uczniów i absolwentów z Zielonego
Dodał: MaG, 03-03-2018 11:32, odsłon: 1311

Jak widzą świat przez pryzmat obiektywu i jak wygląda miłość do fotografii przedstawili w piątek w Centrum Aktywności Lokalnej uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Piąta edycja wystawy pod tytułem "Impresje fotograficzne" była kolejną ekspozycją przygotowaną przez społeczność Zielonego.

Już po raz piąty zdjęcia uczniów i absolwentów "Śniadeckiego" można było oglądać w CAL. Jak mówiła Anna Warchoł uczniowie fotografowali to co lubią, co im się podoba. W dobie internetu, który wypiera prezentacje fotografii w tradycyjnej formie jest ciężko jest znaleźć miejsce, w którym można zaprezentować fotografie w formie papierowej.


Wystawa była znakomitą okazją do tego, żeby pochwalić się swoją miłością do fotografii i wyjść, dla niektórych po raz pierwszy, ze swoimi pracami poza mury szkoły. Wśród uczestników byli absolutni debiutanci, czyli uczniowie klas pierwszych o profilu fototechnik i ukształtowani już absolwenci Zielonego. Wszystkich połączyła jedna pasja i chęć pokazywania swojej wizji świata widzianej w obiektywie aparatów.

Tematyka zdjęć była bardzo różnorodna i nie było jednego wiodącego tematu. Pojawiały się portrety, krajobrazy, ale też fotografie przyrodnicze.

 


Swoje zdjęcia na wystawie zaprezentowali: Anna Zawadzka, Weronika Nitek, Julia Krajewska, Jakub Glimasiński, Mikołaj Bieńkowski, Milena Seweryn, Natalia Noga, Julia Kryczka, Klaudia Mazur, Mateusz Palka, Agata Baran, Anna Utnicka, Natalia Borkiewicz, Klaudia Chojnacka, Jakub Warchoł, Kacper Kondej, Zuzanna Lao, Magdalena Wodzińska, Wiktoria Iwańska, Weronika Krekora, Witkroia Krekora, Patrycja Zagożdżon, Zuzanna Drela, Wiktoria Płatkowska, Oliwia Szewczyk.
 
Ekspozycję będzie można oglądać w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach jeszcze przez kilka kolejnych tygodni.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook