Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 r., 345 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
[ZDJĘCIA] Dlaczego Zielone? Gimnazjaliści dowiedzieli się w środę podczas dnia otwartego
Dodał: JaW, 26-04-2017 11:42, odsłon: 14835
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

"Jeżeli nie Zielone, to co?" Takim hasłem reklamowali swoją szkołę w środę podczas dnia otwartego uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Gimnazjaliści mogli poznać ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018, poczuć atmosferę Zielonego i zobaczyć, jak wyglądają poszczególne pracownie.

Gimnazjalistów i ich nauczycieli powitała dyrektor Zielonego, Agnieszka Stępień. Potem mikrofon przejęli sami uczniowie. Podczas tegorocznego dnia otwartego kierunki kształcenia przedstawiane były w formie konferencji prasowej. W rolę dziennikarzy wcielili się sami uczniowie Śniadeckiego, a ich koleżanki i koledzy opowiadali o plusach nauki na danym profilu.

 

W roku szkolnym 2017/2018 w Zielonym będzie do wyboru sześć kierunków w technikum i dwa w szkole branżowej. Nowością mają być technik obsługi turystycznej, technik elektryk, technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej czy technik fotografii i multimediów z innowacją dziennikarstwo.

 

 

O swojej szkole opowiadali sami uczniowie Zielonego. Na zdjęciu członkowie koła teatralnego i kabaretu Avignion.

 

Poza prezentacją oferty edukacyjnej była też krótka część artystyczna i film promocyjny, który pokazywał, jak wygląda nauka i życie szkolne w Zielonym. Potem podzieleni na grupy, gimnazjaliści mogli zobaczyć klasopracownie od środka, dowiedzieć się, w jakich warunkach odbywa się nauka, a przede wszystkim poczuć atmosferę Śniadeckiego i nawiązać pierwsze kontakty. Nie brakowało też informacji o tym, co można robić w czasie wolnym od zajęć i jak rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Sami uczniowie opowiadali swoim młodszym kolegom i koleżankom o sukcesach sportowych, projekcie akademii filmowej czy kole teatralnym. A wszystko w jednym celu, żeby obecni gimnazjaliści 1 września stali się uczniami Zespołu Szkół im. Śniadeckiego.

 

 

Gimnazjalistów i ich nauczycieli przywitała Agnieszka Stępień. Dyrektor Zielonego mówiła o sukcesach zawodowych, jakie odnieśli absolwenci szkoły oraz ciekawych i innowacyjnych kierunkach kształcenia na rok szkolny 2017/2018.

 

 

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół im. Śniadeckiego została przedstawiona w dość ciekawy sposób i miała formę konferencji prasowej.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook