Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
[ZDJĘCIA] Dlaczego Zielone? Gimnazjaliści dowiedzieli się w środę podczas dnia otwartego
Dodał: JaW, 26-04-2017 11:42, odsłon: 14407
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

"Jeżeli nie Zielone, to co?" Takim hasłem reklamowali swoją szkołę w środę podczas dnia otwartego uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Gimnazjaliści mogli poznać ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018, poczuć atmosferę Zielonego i zobaczyć, jak wyglądają poszczególne pracownie.

Gimnazjalistów i ich nauczycieli powitała dyrektor Zielonego, Agnieszka Stępień. Potem mikrofon przejęli sami uczniowie. Podczas tegorocznego dnia otwartego kierunki kształcenia przedstawiane były w formie konferencji prasowej. W rolę dziennikarzy wcielili się sami uczniowie Śniadeckiego, a ich koleżanki i koledzy opowiadali o plusach nauki na danym profilu.

 

W roku szkolnym 2017/2018 w Zielonym będzie do wyboru sześć kierunków w technikum i dwa w szkole branżowej. Nowością mają być technik obsługi turystycznej, technik elektryk, technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej czy technik fotografii i multimediów z innowacją dziennikarstwo.

 

 

O swojej szkole opowiadali sami uczniowie Zielonego. Na zdjęciu członkowie koła teatralnego i kabaretu Avignion.

 

Poza prezentacją oferty edukacyjnej była też krótka część artystyczna i film promocyjny, który pokazywał, jak wygląda nauka i życie szkolne w Zielonym. Potem podzieleni na grupy, gimnazjaliści mogli zobaczyć klasopracownie od środka, dowiedzieć się, w jakich warunkach odbywa się nauka, a przede wszystkim poczuć atmosferę Śniadeckiego i nawiązać pierwsze kontakty. Nie brakowało też informacji o tym, co można robić w czasie wolnym od zajęć i jak rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Sami uczniowie opowiadali swoim młodszym kolegom i koleżankom o sukcesach sportowych, projekcie akademii filmowej czy kole teatralnym. A wszystko w jednym celu, żeby obecni gimnazjaliści 1 września stali się uczniami Zespołu Szkół im. Śniadeckiego.

 

 

Gimnazjalistów i ich nauczycieli przywitała Agnieszka Stępień. Dyrektor Zielonego mówiła o sukcesach zawodowych, jakie odnieśli absolwenci szkoły oraz ciekawych i innowacyjnych kierunkach kształcenia na rok szkolny 2017/2018.

 

 

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół im. Śniadeckiego została przedstawiona w dość ciekawy sposób i miała formę konferencji prasowej.


Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook