Dzisiaj jest środa, 12 grudnia 2018 r., 346 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[FOTO] 'Jędrzeje 2017' rozdane. Zielone obchodziło Dzień Patrona
Dodał: MaG, 27-11-2017 11:51, odsłon: 3661
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Tradycyjnie ostatni piątek listopada należy do patrona Zespołu Szkół w Pionkach-Jędrzeja Śniadeckiego. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania osiągnięć uczniów ale również do wręczenia pamiątkowych statuetek „Jędrzejów” dla przyjaciół szkoły. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z piątkowej uroczystości w Zielonym.

Piątek 24 listopada na długo zapadnie w pamięci zarówno uczniów „Zielonego” jak i wszystkich zaproszonych gości. W tym dniu cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Patrona. Obchody, to okazja do podziękowań, podsumowania ostatniego roku życia szkoły i pochwalenia się talentami uczniów. Po raz szósty również wręczano też symboliczne nagrody - Jędrzeje.

 

- Osoba naszego patrona każdego roku w ostatni piątek listopada przywołuje nas do szkoły, abyśmy wspólnie mogli świętować ten wyjątkowy dzień – mówiła podczas uroczystości dyrektor szkoły Agnieszka Stępień

 

Wśród zaproszonych gości znalazł się min. starosta Mirosław Ślifirczyk, wójt Gminy Garbatka-Letnisko Robert Kowalczyk, wiceburmistrz Pionek Jolanta Sarnecka Buczek, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Belowski wraz z zastępcą Kazimierzem Myśliwcem, przedstawiciele służb mundurowych, radni powiatowi oraz przyjaciele szkoły

 

Ten wyjątkowy dzień, to również czas wręczenie nagród w konkursie wiedzy o Śniadeckim. Wśród nagrodzonych znaleźli się Julia Kapusta - trzecie miejsce), Natalia Chołuj - miejsce drugie, Dominik Bil – pierwsze miejsce. W konkursie na logo klasowego Facebooka – pierwsze miejsce zajęła Anna Zawadzka, drugą pozycję zajęła Wiktoria Iwańska, trzecie miejsce przypadło bliźniaczkom Wiktorii i Weronice Krekora. Podczas uroczystości wręczono również nagrodę i pamiątkowy dyplom za wykonanie ścianki Zielonego. W tym konkursie nagrodzona została Julia Rafa. Wszyscy z klasy 2ft- j. polski z elementami edukacji dziennikarskiej.

 

 Statuetkę „Jędrzeja” odbiera Roman Fido – dziennikarz lokalnej samorządowej gazety

 

 

JĘDRZEJE 2017

Pamiątkowe statuetki "Jędrzeje" przyznawane są w Zespole Szkół im. Śniadeckiego od 2012 roku. To wyróżnienie dla wszystkich osób, które wspierają szkołę finansowo i działają na rzecz rozwoju Zielonego. W tym roku wyróżnieni zostali: Elżbieta Banasiuk - właścicielka firmy prywatnej, Roman Fido – Redaktor Naczelny lokalnej samorządowej gazety Nadzagożdżonka, Leszek Margas – wicestarosta Powiatu Radomskiego. Wyjątkowego "Jędrzeja" w kształcie serca w tym roku otrzymała była dyrektor Zielonego, Stanisława Iskra.

 

 

Dzień Patrona w Zespole Szkół to również czas, żeby pochwalić się sukcesami i zaprezentować swoje talenty. Podczas uroczystej akademii uczniowie zorganizowali teleturniej podczas, którego zawodnicy musieli wykazać się wyjątkową wiedzą ogólną, talentem wokalnym oraz teatralnym.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Pani dyrektor Agnieszka Stępień jest super !
Pozdrawiam - tak trzymaj Aga !
27-11-2017, 18:24:47
+ 9
- 11
odpowiedz
Alternatywy 4? Wszelkie imprezy, zabawy i pompowane sztucznie "święta" powinny być wprowadzone poza mury szkół!!!
28-11-2017, 16:14:38
+ 12
- 8
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook