Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Uczniowie Czerwonego gotowali dla gwiazd
Dodał: JaW, 10-04-2017 11:00, odsłon: 11950
Fot. archiwum szkoły
Fot. archiwum szkoły

Dużą przygodę przeżyli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Skłodowskiej-Curie. Oliwia Janas i Dominik Pyrka wzięli udział w prestiżowym konkursie "Kulinarny Talent 2017". Podczas największych w Polsce targów gastronomicznych mieli okazję gotować dla gwiazd ekranu, mediów i sportu.

W finale IX edycji prestiżowego konkursu "Kulinarny Talent 2017" wystąpiło 12 uczniów reprezentujących szkoły gastronomiczne z całej Polski. Zostali oni wyłonieni w eliminacjach z grupy ponad 70 uczestników. CKZiU było jedyną szkołą reprezentowaną w finale przez dwie osoby.

 

Oliwia Janas i Dominik Pyrka mieli okazję gotować dla znanych autorytetów kulinarnych. Jury degustacyjne tworzyli aktorzy Olga Bończyk, Katarzyna Cichopek, dziennikarz Marek Sierocki czy były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie komentator sportowy Marcin Żewłakow.

 

Rywalizacja odbywała się na oczach kilkuset widzów podczas największych w Polsce targów gastronomicznych. Tegoroczną edycję poprowadzili dziennikarz telewizyjny Krzysztof Ibisz oraz gospodarz konkursu Robert Sowa.

 

Uczniowie Czerwonego ostatecznie zdobyli wyróżnienie. Dzięki udziałowi w konkursie Dominikowi Pyrce staż w swoich restauracjach proponuje wielu szefów kuchni, co na pewno zaowocuje w przyszłości.

 

 

Wspólne zdjęcie uczestników konkursu i jurorów.

 

 

Uczniowie Czerwonego mieli okazję gotować dla gwiazd kina, mediów oraz sportu.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook