Dzisiaj jest poniedziałek, 01 maja 2017 r., 121 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM

Stypendia od marszałka dla zdolnych uczennic Czerwonego
Dodał: JaW, 12-11-2016 12:08, odsłon: 13395

Marta Janas, Izabela Banaszek i Weronika Lewikowska z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Skłodowskiej-Curie otrzymały stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Uczennice Czerwonego zostały wyróżnione w ramach projektu "Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych".

Spośród 1462 wniosków Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego wyróżnił jedynie 480. O stypendium w ramach projektu "Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych" mogli ubiegać się uczniowie szkół zawodowych z terenu województwa mazowieckiego, którzy są uczniami co najmniej klasy drugiej, uzyskali średnią ocen z trzech dowolnie wybranych przedmiotów zawodowych na poziomie nie niższym niż 4,66. Dodatkowe punkty przyznawane były za udział w olimpiadach i konkursach dotyczących rozwoju zawodowego.

 

Marta Janas, Izabela Banaszek i Weronika Lewikowska są uczennicami technikum w klasach o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa oraz technik cyfrowych procesów graficznych. Dziewczyny otrzymają stypendium na rok szkolny 2016/2017 w wysokości 3,8 tysiąca złotych. Otrzymane wsparcie finansowe ma zostać przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu (komputer, aparat fotograficzny czy oprogramowanie), udział w kursach językowych, dodatkowych zajęciach pozaszkolnych czy warsztatach i seminariach.

 

Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook