Dzisiaj jest piątek, 18 sierpnia 2017 r., 230 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
[ZDJĘCIA] Dzień Przedsiębiorczości w Czerwonym
Dodał: , 15-04-2016 10:52, odsłon: 1690

Jak poruszać się na rynku pracy? Jakie nowe kierunki mają uczelnie wyższe w Radomiu? O tym i wiele więcej mogli dowiedzieć się w piątek maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Skłodowskiej-Curie. Szkoła już po raz ósmy zorganizowała Dzień Przedsiębiorczości.

Czerwone organizuje Dzień Przedsiębiorczości już od ośmiu lat. Przyświeca mu hasło "Co dalej maturzysto?".

 

Dzień Przedsiębiorczości to nic innego jak targi edukacji i pracy, na które zapraszane są instytucje i uczelnie z Pionek czy Radomia. Dzięki temu maturzyści mogą w jednym miejscu i czasie dowiedzieć się, jakie prawa przysługują młodym ludziom na rynku pracy, gdzie szukać zatrudnienia. Szkoły wyższe reklamują nowe kierunki i przyciągają potencjalnych studentów rozmaitymi atrakcjami.


Od godziny 10:00 w hali sportowej CKZiU przedstawiciele szkół wyższych z regionu opowiadali o plusach studiowania w ich progach. Uczniowie Czerwonego mogli też zasięgnąć porad od pracowników pionkowskiej filii Powiatowego Urzędu Pracy czy Państwowej Inspekcji Pracy. W ósmej edycji imprezy udział wzięło dziewięć instytucji i uczelni.

 

 

Przedstawiciele UTH w Radomiu kusili maturzystów m.in. nowymi kierunkami. Od nowego roku akademickiego otworzone zostaną agrochemia i kierunek wokalno-aktorski.


Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o poszukuje do pracy kandydata na stanowisko   Specjalista ds. ochrony środowiska &...
Z-CA KIEROWNIKA OCZYSZCZALNI ŚCIEKOW/TECHNOLOG
Z-CA KIEROWNIKA OCZYSZCZALNI ŚCIEKOW/TECHNOLOG
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko : Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ścieków/Tech...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook