STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Porażka Prochu i dramat bramkarza! (FOTO)
Dodał: MGs, 08-09-2018 18:10, odsłon: 2513

Piłkarze Prochu Pionki przegrali w sobotę 1:2 z Warką. Samo spotkanie i wynik temu meczu zeszły nieco na drugi plan. Antybohaterem tego pojedynku okazał się Kacper Zieliński, napastnik Warki, który kopnął naszego bramkarza w głowę.

Proch Pionki - Klub Sportowy Warka 1:2 (1:0)
Bramka: Szczepański 39 - Wierzbicki 72, Mińkowski 87 z karnego.

Proch: Maik (46 Oko) - Kapusta, Kowalkowski, Jaroszek, Denkiewicz, Nowocień (80 Trzos), Kisiel, Kołodziej (46 Pryciak), Szczepański, Joel Tata (75 Sobieraj), Wnuk.
Warka: Sładkowski - Wierzbicki, Głogowski, Lenarczyk, Witan,, Mińkowski, Majewski (65 Pacholski), Bubiec (55 Ząbkowski), Woźniak (46 Bylak), K. Zieliński.

Szkoda straconych punktów w meczu dwóch ekip z czołówki tabeli. Nasza drużyna przez około 50 minut grała z przewagą i tego niewykorzystała.

Przed przerwą Proch częściej był w posiadaniu piłki, ale nie umiał udokumentować swojej przewagi. Dramatyczna sytuacja wydarzyła się w 39 minucie. Kacper Zieliński w wyskoku kopnął Jakuba Maika w głowę. Dostał czerwoną kartkę. Goście twierdzili, że nie chciał tego zrobić. Efekt jednak był taki, że golkiper dotrwał jedynie do przerwy. Czuł się fatalnie i pojechał do szpitala. Proch prowadził 1:0 po golu Mateusza Szczepańskiego.

Maika w bramce zmianił 17 letni Szymon Oko. Proch grał z przewagą jednego zawodnika, miał swoje okazje, ale koszmarne błędy sprawiły, że to goście zdobyli dwie bramki. To Warka była bardziej opanowana, skoncentrowana i cierpliwie wyczekiwała na błędy przeciwnika.

- Sytuacja sprzed przerwy nie miała prawa się wydarzyć. Tak się nie atakuje bramkarza. Goście wiedzieli, że mamy praktycznie jednego golkipera dzisiaj i podejrzewam, że stąd ten faul, aby wykluczyć go z gry. To jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia nas i tego, co stało się w drugiej połowie. Prowadziliśmy 1:0, graliśmy z przewagą i pozwoliśmy przeciwnikowi zgarnąć komplet punktów. To niebywałe! - powiedział po meczu mocno zdenerwowany trener Prochu, Robert Rogala.

W następnej kolejce, 16 września, Proch zagra na wyjeździe z Jodłą Jedlnia Letnisko.