Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Robert Kowalczyk - Wybory 2018
[WIDEO]Kompromitacja miasta i zamknięcie stadionu. Ostra dyskusja radnego Maślanka z burmistrzem Zawodnikiem
Dodał: MaG, 14-09-2017 21:54, odsłon: 18615

Do mocnej i ostrej wymiany zdań doszło podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Rewizyjnej pomiędzy radnym Wojciechem Maślankiem a burmistrzem Pionek Romualdem Zawodnikiem. Poszło o niedzielny festyn i donosy do prokuratury. Pełny przebieg dyskusji do obejrzenia w Pionki24TV

W trakcie posiedzenie komisji radny Maślanek zarzucił burmistrzowi unikanie odpowiedzi na zadawane pytania. Jednym z pytań na jakie chciał uzyskać odpowiedź od burmistrza była sprawa przeniesienia  zaplanowanego na niedzielę festynu rodzinnego pod bramę byłego „Pronitu”.


- Dlaczego skompromitował Pan wraz z Panem Wyroślakiem całe miasto przeniesieniem imprezy – dopytywał radny Maślanek


Burmistrz postanowił odpowiedzieć na to pytanie i jak stwierdził pola do kompromitacji nie ma. Według wyjaśnień burmistrza zawiniła pogoda oraz zmiana podkładu pod budowę bieżni z asfaltowej na betonową.


- Pola do kompromitacji nie ma. Impreza miała odbyć się na stadionie. Wykonawca obiecał, że tak będzie prowadził roboty, że będzie umożliwiał rozgrywki na płycie stadionu Klubowi Sportowemu Proch oraz, że tak zaawansuje pracę przy bieżni, że będziemy mogli odbyć imprezę z "Piaskiem", która była wcześniej zaplanowana – tłumaczył Zawodnik – Okazało się , że z różnych przyczyn, również z naszego powodu powiem szczerze, nie zdążył tego zrobić. Z naszego powodu dlatego, że zmieniliśmy podkład pod bieżnią – dodał


W dalszej części wypowiedzi burmistrza można było usłyszeć wyjaśnienia dlaczego została podjęta decyzja o zmianie podkładu pod bieżnię oraz powody wyboru nowego miejsca, w którym odbędzie się festyn. Burmistrz Zawodnik ostrzegł również wszystkich, że jeśli nadal będą składane donosy do prokuratury stadion zostanie całkowicie zamknięty do 30 czerwca przyszłego roku, co uniemożliwi prowadzenie jakichkolwiek rozgrywek piłkarskich jak również działalności  wewnątrz budynku np. zajęć fitness.

 

Fragment posiedzenia Komisji Rewizyjnej - Pionki 14.09.2017

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Profesjonalista
Panie Zawodnik czas trwania inwestycji na stadionie to kompromitacja. Pan się na takich inwestycjach nie zna i swoją nieporadnością ośmiesza Pan miasto.Proszę udać się na praktyki do Wójta Ziółka.
15-09-2017, 18:31:11
+ 56
- 29
odpowiedz
Super Komentator
Burmistrz Zawodnik ostrzegł również wszystkich, że jeśli nadal będą składane donosy do prokuratury stadion zostanie całkowicie zamknięty do 30 czerwca przyszłego roku, co uniemożliwi prowadzenie jakichkolwiek rozgrywek piłkarskich jak również działalności wewnątrz budynku np. zajęć fitness.

A zamknij pan to w pizdu. Niech nic nie bedzie

15-09-2017, 23:01:54
+ 41
- 5
odpowiedz
Nowicjusz

Radny Maślanek-facet z "jajem".Nie boi się powiedzieć tego,co mu leży na sercu.Jak skutecznie ekipa zawodnika i przydupasów rozkładają to miasto.I jeszcze ta kompromitacja z piaskiem.Wstyd na całą okolicę.I JESZCZE NA WESOŁO-POZIOM WŁODARZY...


16-09-2017, 10:22:26
+ 39
- 29
odpowiedz
Ten stadion to taki pionkowski Miś.
17-09-2017, 23:07:12
+ 35
- 14
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook