Dzisiaj jest poniedziałek, 27 maja 2019 r., 147 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
(Zdjęcia) Motocyklowy szał w Garbatce-Letnisku, czyli X Bike Night
Dodał: MarBas, 10-09-2017 07:48, odsłon: 20298
Kamil Wieczorkiewicz po raz kolejny odwiedził Garbatkę, by dać pokaz umiejętności na swoim Kawasaki 636. fot. Mariusz Basaj i Mariusz Grotkowski
Kamil Wieczorkiewicz po raz kolejny odwiedził Garbatkę, by dać pokaz umiejętności na swoim Kawasaki 636. fot. Mariusz Basaj i Mariusz Grotkowski

Zlot dziesiątek fanów dwóch kółek, dobre koncerty oraz tradycyjna parada motocyklowa i pokaz jazdy wyczynowej. W dniach 8-10 września w Garbatce-Letnisku królowali motocykliści, którzy zjechali do malowniczej gminy na dziesiąty, jubileuszowy Bike Night.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Bazą zlotu było Gospodarstwo Agroturystyczne Małgorzaty Sztobryn w Garbatce-Zbyczyn. To właśnie tam w piątkowy wieczór zjechali się motocykliści, a tego dnia czekały ich pierwsze koncerty, w tym weteranów sceny - zespołu The Bill.

 

W sobotę, około południa motocykliści wyruszyli na tradycyjną paradę ulicami gmin Garbatka, Policzna, Gniewoszów. Ruszyli z bazy w kierunku Gródka i Czarnolasu, następnie Checheł i Gniewoszowa, wrócili przez Sarnów, Świetlikową Wolę, Policznę aż do Garbatki na skwer koło Urzędu Gminy. W sumie pokonali nieco ponad 40 km.

 

Przed urzędem jak zawsze odbył się widowiskowy pokaz jazdy wyczynowej. Kamil Wieczorkiewicz i Artur Skwarko na swoich Kawaski 636 i Jan Góralski na motocyklu Yamaha R6 pochwalili się swoimi umiejętnościami: była jazda na jednym kole, z nogami na kierownicy, bez trzymanki czy palenie gumy, a wszystko w najróżniejszych, przyjemnych dla oka wariantach.

 

Po pokazie przyszła chwila na miły akcent, czyli podziękowania od organizatorów zlotu ze Stowarzyszenia Orlę oraz Fundacji Iron Angels, która wspiera rehabilitację Mateusza Banasia, dla wójtów z czterech gmin, którzy wspierają tę inicjatywę. Bezpośrednio po pokazie odebrali je wójt Policzny Tomasz Adamiec i wójt Sieciechowa Marian Zbigniew Czerski, którzy obok wójta Garbatki Roberta Kowalczyka i wójta Gniewoszowa Marcina Gaca włączają się w to przedsięwzięcie.

 

Potem wszyscy udali się ponownie do bazy zlotu, gdzie na uczestników czekały pokazy sztuk walki, zabawne konkursy i szereg kolejnych koncertów, w tym zespołów Sexbomba i ROT.

 

Patronat medialny nad imprezą sprawowały Kozienice24.pl, Pionki24 i Zwolen24.pl

 


Dziesiątki motocyklistów przejechało w sobotę w ogromnej paradzie.

 

Na swkerze w Garbatce można było zobaczyć masę ciekawych maszyn.

 

Chwilami atmosfera była gęsta :)

 

"Żelazne Anioły" podziękowały wójtom po pokazie. Fundacja Iron Angels wspiera na co dzień rehabilitację Mateusza Banasia. 28-latek pochodzi z Policzny, a mieszka w gminie Garbatka-Letnisko. Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, teraz walczy o powrót do zdrowia. Jego rehabilitacja jest jednak bardzo kosztowna.

 

Na uczestników czekały zabawne konkursy. Otwieranie puszki w rękawicach bokserksich? To nie lada sztuka!


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook