Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
KCRiS - basen
[WIDEO] T-Mobile realizuje w Pionkach pilotażowy projekt Smart City
Dodał: JaW, 10-08-2017 11:04, odsłon: 18679
Fot. YouTube
Fot. YouTube

Od wydajnego oświetlenia ulicznego na dwupasmówce po nowoczesny monitoring z wideodetekcją i inteligentną analizą obrazu. Operator sieci komórkowej T-Mobile Polska we współpracy z miastem Pionki realizuje projekt Smart City. Głównym założeniem "inteligentnego miasta" ma być zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.

W serwisie YouTube można znaleźć film promujący cały projekt. Dzięki współpracy lokalnego samorządu i T-Mobile unowocześniony został system monitoringu miejskiego. Dzięki wprowadzeniu inteligentnej analizy obrazu, skuteczność kamer ma być o 30 procent wyższa niż do tej pory. Dodatkowym założeniem jest obniżenie kosztów działalności, bo usługa i serwisowanie jest po stronie operatora sieci komórkowej.

 

To nie jedyne cele pilotażowego projektu Smart City. Na najbardziej ruchliwej ulicy w mieście – Mickiewicza – zamontowane zostało oświetlenie LEDowe z możliwością regulacji poziomu oświetlenia. Jest tańsze i energooszczędne.

 

Smart City to projekt realizowany przez T-Mobile przy wykorzystaniu funduszy europejskich. Jest to nowatorska idea nastawiona na to, by ośrodki miejskie były zarządzane w sposób ekologiczny, nowoczesny, oszczędny i efektywny.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Ha, ha .Kamery kamerami,oświetlenie oświetleniem ale nic to nie da jak nie będzie odpowiedniej liczby patroli na mieście(brak ludzi).
10-08-2017, 13:52:04
+ 12
- 13
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook