Dzisiaj jest niedziela, 24 marca 2019 r., 83 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Zawodnik Juniora najlepszy w Kielcach
Dodał: MW, 16-05-2010 10:41, odsłon: 741

Lekkoatleta UMKS Junior Pionki Bartek Traczewski, został mistrzem województwa świętokrzyskiego w pchnięciu kulą. Na sobotnim mityngu w Kielcach o 5 centymetrów poprawił swój rekord życiowy i z wynikiem 14,15m. okazał się bezapelacyjnie najlepszy.

 

 

Pierwszych prób w swojej koronnej konkurencji Bartek z pewnością nie zaliczy do udanych. W piątej serii udało mu się jednak pobić ubiegłoroczny rekord życiowy. Jak podkreśla sam zawodnik, nie zamierza na tym poprzestać i mierzy w wynik powyżej 15 metrów.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zawodnik Juniora wystartował również w rzucie dyskiem. Tutaj zaliczył tylko jedną próbę, ale i tak niezłym wynikiem 32,16 metra ustanowił nowy rekord życiowy i zrobił IV klasę w rzucie dyskiem o wadze 1,75kg. Jednocześnie zajął 4 miejsce w tej konkurencji w Otwartych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego.

 

W ubiegły piątek, 7 maja grupa zawodników UMKS Junior startowała w Kozienicach, gdzie odbyły się Mistrzostwa Radomia Młodzików. Trzecie miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem 8,80m. zajęła Magda Kołodziejczyk. Czwarty na 1000 metrów był Paweł Petkow z czasem 3 minuty 2 sekundy. Ponadto w zawodach startowali: w biegach na 100 i 300 metrów Kamil Wziątek i Mateusz Lesiak, na 1000 metrów Kacper Dąbrowski, Kacper Sulima, Michał Cierpisz i w pchnięciu kulą Bartek Traczewski.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook