Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 r., 293 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Zakończyło się Grand Prix Pionek 2017 w siatkówce plażowej
Dodał: JaW, 28-08-2017 14:01, odsłon: 13901

W niedzielę rozegrano finałowy turniej Grand Prix Pionek 2017 w siatkówce plażowej. Swoją dominację w całym cyklu potwierdził radomski duet Karol Janek/Mariusz Janiszewski. Podczas ostatniego turnieju wygrali wszystkie mecze i jak najbardziej zasłużenie zdobyli główną nagrodę.

Ostatni, czwarty turniej GP Pionek 2017 w plażówce rozegrano już na nowych boiskach nad Stawem Górnym. Zgłosiło się tylko sześć par. Rywalizowano na zasadzie "każdy z każdym". Przed rozpoczęciem zawodów wiadomo było, że bez względu na wyniki główną nagrodę zdobędą Karol Janek i Mariusz Janiszewski z Radomia. Swoją dominację potwierdzili w finałowym turnieju pewnie wygrywając wszystkie pięć meczów bez straty seta.

 

Drugie miejsce zajęli Cezary Kunowski/Piotr Siek, a trzecie Michał Boniek/Mateusz Towarek. Taka sama była klasyfikacja końcowa całego cyklu.

 

Pierwsze trzy pary otrzymały bony zakupowe o łącznej wartości 1000 złotych. Zwycięzcom gratulacje składał burmistrz Romuald Zawodnik.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook