STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Wyśmienite występy Królewskich i Legionu!
Dodał: MaG, 22-10-2018 13:01, odsłon: 1412

Niedziela była wymarzona dla dwóch naszych ekip z klasy A i B. Zarówno Królewscy, jak i Legion Suskowola, swoje mecze grały na wyjazdach z ekipami, które zajmują czołowe lokaty. W obu przypadkach nasze drużyny wygrały swoje mecze. Należą się duże gratulacje za charakter i ambicję!

Pineks Klasa A
Energia II Kozienice - Królewscy Jedlnia 1:3 (0:2)

Bramki: Pawlik 88 - Ł. Kołodziej 9, M. Czerski 45, Iwanowski 77 z karnego
Królewscy: Mazurek - Gil, Mąkosa, Iwanowski, Orłowski - Kołodziej, Dąbrowski, P. Sałek, M. Czerski - Jurczak, S. Sałek.

Nasi piłkarze zagrali na wyjeździe z rezerwami Energii, zespołem, który do tej pory wygrał wszystkie mecze. Gracze z Jedlni mieli więc podstawy, aby obawiać się rywala. Na szczęście spotkanie dobrze się ułożyło dla naszej drużyny. Już w 9 minucie Łukasz Kołodziej dał Królewskim prowadzenie. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Michał Czerski.

Po zmianie stron kozieniczanie próbowali odrobić straty, ale w 76 minucie stracili wszelkie nadzieje. Bramkę z rzutu karnego zdobył Szymon Iwanowski. Kilka minut później czerwoną kartkę zobaczył Przemysław Stępiński. Gospodarze grając w osłabieniu zdołali zmniejszyć rozmiary porażki, ale komplet punktów zasłużenie zgarnęli podopieczni trenera Karola Gębczyka.

Strata Królewskich do lidera, wynosi już tylko dwa punkty!

Nice Sport 2, Klasa B
Ruszcovia Borkowice - Legion Suskowola 2:3 (1:3)

Bramki: P. Gil 21, Prażmowski 50 - D. Szewczyk 17, Z. Żyła 44, Majewski 45
Legion: Warzecha - K. Hołuj, J. Hołuj, Rolnik, Abramowicz, Gregorczyk, Janas, Lenart (56 Brodowski), Majewski, Szewczyk (90 Marcin Czerski), Z. Żyła

Dwie drużyny, które wygrały dotąd wszystkie swoje mecze, zmierzyły si ze sobą w Ruszcovicach. Emoji było bardzo dużo, a wygrana Legionu na wyjeździe, z bardzo mocnym przeciwnikiem ma swoją wartość. Nasz zespół miał trochę szczęścia, ale był skuteczniejszy od gospodarzy i zabrał do domu punkty. Losy meczu rozstrzygnęły się tuż przed przerw w ciągu zaledwie dwóch minut. Legion zdobył dwa gole i do szatni schodził prowadząc 3:1.

w drugiej połowie gospodarze mocno przycisnęli, stworzyli sobie sporo dogodnych okazji. W 81 minucie czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Prażmowski i miejscowi kończyli mecz w "dziesiątkę". Do końca spotkania zawodnicy Legionu potrafili obronić bardzo dobry wynik.

Legion Suskowola po tej kolejce został samodzielnym liderem!