Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r., 197 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Wojna Domowa z udziałem Rafała Grabowskiego coraz bliżej
Dodał: MaG, 03-12-2018 17:28, odsłon: 1444

Już niespełna trzy tygodnie dzieli nas od gali boksu zawodowego "Wojna Domowa" jaka odbędzie się w Radomiu. Swoją piątą walkę w zawodowej karierze stoczy Rafał Grabowski, pięściarz z Pionek. 22 grudnia wejdzie do ringu z Kamilem Młodzińskim.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wokół gali "Wojna Domowa" było w ostatnim czasie bardzo dużo zamieszania. Miała się ona odbyć 17 listopada, na otwarcie nowej hali sportowej przy ul. Struga 63. Jednak ze względu na spore opóźnienia podczas budowy, imprezę przełożono. Rozważano inną lokalizację, ale ostatecznie imprezę przeniesiono do starej, mniejszej hali w Radomiu przy ul. Narutowicza 9. Mamy nadzieję, że te zmiany i zamieszanie nie odbiją się na formie naszego boksera, który był w dobrym rytmie treningowym i w optymalnej formie w listopadzie. Te plany przygotowań musiał trochę zmienić, ale z tą sytuacją zetknęli się wszyscy bokserzy i szansę dla każdego będą równe.

- Czy to zamieszanie wpłynie na moją formę? Szczerze mówiąc nie wiem. To się okaże 22 grudnia już w ringu, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W ostatnim czasie byłem trochę przeziębiony, ale już normalnie przygotowuję się i do walki zostało jeszcze sporo czasu - mówi pionkowski walczak, Rafał Grabowski.

Dla naszego boksera będzie to najważniejszy pojedynek w karierze. Do tego pory Rafał Grabowski wygrał wszystkie walki, ale grudniowy przeciwnik, to aktualny, zawodowy mistrz Polski, zawodnik bardzo doświadczony, mający dobry ranking - 9-2-4, 5 KO.

- To chyba najmocniejszy rywal z jakim walczyłem w zawodowej karierze. Zdobywał medale mistrzostw Polski, kiedy ja jeszcze nie boksowałem. Cenię przeciwnika, ale wierzę, że będzie dobrze i to ja wygram przed swoją publicznością - dodał pionkowski bokser.

Coraz mniej biletów zostało na tą imprezę. Można je kupić w cenie od 49 złotych za pośrednictwem portalu ebilet.pl

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook