Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Udany początek roku zawodników Centrum TSD Pionki
Dodał: JaW, 24-02-2017 10:25, odsłon: 11059
Fot. archiwum klubu
Fot. archiwum klubu

Wysoką formę w pierwszych tegorocznych zawodach zasygnalizowali zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. W minioną sobotę w Olsztynku podczas Otwartego Pucharu Polski Północnej Taekwondo zdobyli 24 medale. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawali Michał Borkowski – najlepszy zawodnik imprezy i Wiktoria Rutkowska.

- Tegoroczne zawody były bardzo trudne i silniej obsadzone niż poprzednia edycja – mówi Dariusz Sułek, trener Centrum TSD Pionki. - Wystąpiło ponad 230 uczestników z 18 klubów taekwondo, kickboxingu, karate i tangsoodo. Zawodnicy rywalizowali w walkach i konkurencjach technicznych zgodnie z regulaminem Polskiej Unii Taekwon-do – dodaje.

 

Bilans startu ekipy klubu z Pionek to 24 medale: 9 złotych – 9 srebrnych – 6 brązowych. W klasyfikacji drużynowej 13-osobowa reprezentacja Centrum TSD Pionki zajęła trzecie miejsce.

 

BORKOWSKI NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW

Najlepiej wypadli Michał Borkowski i Wiktoria Rutkowska. Debiutujący w kategorii seniorów Borkowski wywalczył dwa złote medale w obu formułach walk oraz srebro w formach otwartych. W ten sposób reprezentant Centrum TSD wybrany został najlepszym zawodnikiem mistrzostw.

 

 

Podium walk semi contact w kategorii 180 cm w całości należało do zawodników Centrum. Swój piewszy złoty medal na zawodach tak wysokiej rangi zdobył Łukasz Maciąg.

 

W grupie wiekowej młodzików dwa złote i srebrny medal zdobyła Wiktoria Rutkowska. Trzykrotnie na podium stawała Alicja Wiszniowska. Wysoką formę zaprezentował wśród kadetów Jakub Grzywacz. Swoje pierwsze złote medale na imprezie tak wysokiej rangi wywalczyli Oliwia Pańczak i Łukasz Maciąg. Zdobywając złoto w walkach light contact przypomniał o sobie Piotr Olszewski, który w finale pokonał o 10 kg cięższego przeciwnika. Wśród medalistów byli też Szymon Grabowski, Grzegorz Amanowicz i Zuzanna Maj.

 

 

Medaliści Centrum TSD Pionki z trenerem Dariuszem Sułkiem.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook