STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Trzynaście medali Pucharu Polski. Sukces pionkowskiej sekcji
Dodał: JaW, 04-12-2012 10:06, odsłon: 2227

Osiem złotych medali przywieźli z Pucharu Polski w Taekwondo zawodnicy pionkowskiej sekcji sztuk walki Tang Soo Do. Cztery razy na najwyższym stopniu podium stawała Paulina Woźniak.

Otwarty Puchar Polski Taekwondo – Polish Open Cup rozegrany został w dniach 1-2 grudnia w Opolu. Na matach walczyło ponad trzystu zawodników z dwudziestu klubów. W tym gronie byli również reprezentanci Mołdawii.

Zdaniem obserwatorów turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Świetnie wypadli reprezentanci Pionek z sekcji Tang Soo Do. Zdobyli w sumie trzynaście medali, w tym aż osiem złotych.

- Dwa lata temu cieszyliśmy się w Opolu z pierwszego brązowego medalu Pauliny Woźniak. Rok temu zdobyliśmy tam cztery medale, co było wielkim sukcesem. Teraz nasi zawodnicy wywalczyli aż trzynaście medali – nie ukrywa swojego zadowolenia Dariusz Sułek, trener pionkowskiej sekcji Tang Soo Do.

Wyniki

Złote medale: cztery Paulina Woźniak, na zdjęciu z prawej (semi contact juniorki +170 cm, semi contact seniorki +170 cm, light contact juniorki -64 kg, układy otwarte juniorzy), dwa Artur Kozłowski (semi contact kadeci -170 cm, light contact kadeci – 66 kg), Paulina Banaszek (semi contact juniorki -170 cm), Michał Borkowski (techniki specjalne).

Srebrne medale: Agnieszka Woźniak (semi contact juniorki -160 cm).

Brązowe medale: dwa Paulina Banaszek (light contact juniorki +64 kg, układy otwarte juniorzy), Małgorzata Abramowicz (semi contact kadetki +165 cm), Agnieszka Woźniak (light contact juniorki -64 kg).