Dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2019 r., 111 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin

Szymon Grabowski wicemistrzem Polski
Dodał: MaG, 18-10-2018 13:38, odsłon: 1703
fot.TSD Pionki
fot.TSD Pionki

Świetny występ Szymona Grabowskiego w VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawodnik Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki wywalczył w bardzo ładnym stylu dwa tytuły wicemistrza Polski: w walkach pointfighting (walka przerywana) i walkach kick light (walka ciągła z kopnięciem na udo).

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W turnieju rozgrywanym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, przy współpracy z DSF Kickboxing Challenge, wzięło udział 179 zawodników z 82 różnych jednostek mundurowych.

Zawody odbyły się 12 i 13 października w Akademii Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W mistrzostwach mogli startować przedstawiciele służb mundurowych, między innymi: Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Policji, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej (w tym strażacy OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Marszałkowskiej oraz żołnierze NSR odbywający w okresie trwania turnieju szkolenie wojskowe.

- Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, wśród startujących pojawiło się wielu znanych zawodników kickboxingu, medalistów imprez krajowych i zagranicznych.- informuje Dariusz Sułek z KS CTSD Pionki

Szymon Grabowski, występujący z licencją Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, reprezentował na tych mistrzostwach Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Na co dzień jest on pracownikiem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach, w stopniu młodszego aspiranta.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook