Dzisiaj jest wtorek, 22 sierpnia 2017 r., 234 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Szkoła w Czarnej ma najlepsze drużyny unihokeja w regionie
Dodał: JaW, 13-12-2016 14:46, odsłon: 13083
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Drużyny chłopców i dziewcząt w unihokeju ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Czarnej (gmina Pionki) awansowały do finałów XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Sukces udało się osiągnąć dzięki zwycięstwie w finale międzypowiatowym, który rozegrany został 10 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 10 w Radomiu.

Awans do finałów szkolnych igrzysk sportowych na Mazowszu, to najnowszy dowód na to, że uczniowie z gminy Pionki są specjalistami od unihokeja. Wiosną przyszłego roku drużyny dziewcząt i chłopców z PSP w Czarnej zagrają w gronie 8 najlepszych zespołów województwa ze szkół podstawowych o medale i puchary XIX edycji Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Sukces udało się osiągnąć w świetnym stylu. Podczas finału międzypowiatowego 10 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 10 w Radomiu unihokeiści z Czarnej wygrali osiem z dziewięciu spotkań.

 

Dziewczęta pokonały kolejno Stare Zawady 2:0, PSP nr 9 Radom 2:0, przegrały 0:1 z PSP nr 13 Radom, żeby w półfinale zwyciężyć Częstoniew 2:0, a w finale zrewanżować się radomskiej "Trzynastce" 1:0. Zespół chłopców zanotował komplet zwycięstw. W fazie grupowej 3:1 z Przybyszewem i 2:0 z Przytykiem, w półfinale 2:0 z Goszczynem, a w finale 2:1 z Przytykiem.

 

 

Drużyna chłopców z opiekunem Rafałem Grzybowskim.

 

Skład dziewcząt: Kornelia Agaczyńska, Zuzanna Grabowska, Natalia Brodowska, Weronika Nędzi, Maja Petniak, Katarzyna Nowak, Aleksandra Wosztyl, Maja Oko, Natalia Bik, Katarzyna Pietrzyk.

 

Skład chłopców: Filip Molenda, Kacper Bik, Bartłomiej Rokita, Mateusz Brodowski, Kacper Zawadzki, Patryk Fajdek, Mateusz Grosiak, Kacper Gryszko, Bartłomiej Ważyński.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o poszukuje do pracy kandydata na stanowisko   Specjalista ds. ochrony środowiska &...
Z-CA KIEROWNIKA OCZYSZCZALNI ŚCIEKOW/TECHNOLOG
Z-CA KIEROWNIKA OCZYSZCZALNI ŚCIEKOW/TECHNOLOG
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko : Z-ca Kierownika Oczyszczalni Ścieków/Tech...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook