0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
[FOTO] Proch gromi Iłżankę i wraca do gry o awans!
Dodał: MaG, 30-05-2018 20:47, odsłon: 1373

Wysokie i bardzo cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Prochu Pionki. Ponieważ dość nieoczekiwanie punkty stracił Radomiak II, jeszcze wszystko w kwestii awansu jest możliwe.

Proch Pionki - Iłżanka Kazanów 6:1 (3:0)
Nqabeni 25, Nsah 26, samobójcza 38, Bańcerowski 60, Nowocień 80, 86
Proch: Zawodnik - Kapusta, Jaroszek (75 Pachlerski), Pryciak, Kowalkowski, Sobieraj, Cierzuch (78 Nowocień), Barzyński (46 Kozicki), Nqabeni (65 Tkaczyk), Szczepański (46 Bańcerowski), Nsah (60 Mucha).

Początek w wykonaniu Prochu był nieskuteczny jak w meczu z Orłem, ale obraz gry zmienił się, gdy drużyna szybko zdobyła dwa gole. Dwukrotnie do siatki rywala w 25 i 26 minucie trafiali nasi zagraniczni zawodnicy. Jeszcze przed przerwą było 3:0, a po zmianie gości zmniejszyli rozmiary do 3:1. W 60 minucie golkiper Iłżanki zobaczył czerwoną kartkę. Drużynie grało się dużo łatwiej. Ciekawostką jest, że w 78 minucie na boisku pojawił się Kacper Nowocień i zdążył bardzo szybko zdobyć dwie bramki.

- Cieszę się, że szybko zdobywaliśmy gole i praktycznie do przerwy ustawiliśmy wynik pojedynku. Zagraliśmy w eksperymentalnym zestawieniu bo nie wszyscy zawodnicy mogli wystąpić. Dlatego wynik i gra na pewno cieszą - mówi trener Prochu, Mariusz Sztobryn.

W niedzielę  o godz. 11 Proch zagra w pobliskiej Suskowoli z Radomiakiem II, który w środę stracił punkty. Biało - zieloni do lidera mają trzy punkty straty i jeszcze wszystko jest możliwe.

W innych meczach środowych (źródło: echodnia.eu)
Zwolenianka - Mogielanka 4:1 (4:0)
Mazowsze Grójec - Szydłowianka 4:0 (0:0)
KS Warka - Pilica Nowe Miasto 0:0
Zawisza Sienno - Centrum Radom 1:0 (0:0)
Jodła Jedlnia - Gracja Tczów 1:1 (1:1)