Dzisiaj jest środa, 19 lutego 2020 r., 50 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Pionkowskie Morsy i Rafał Grabowski zapraszają na charytatywne morsowanie dla Krzysia
Dodał: MaG, 05-12-2019 08:11, odsłon: 1725

Bokserska rozgrzewka, ognisko, ciepły posiłek i charytatywne morsownie dla Krzysia. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich mieszkańców Pionek nad Staw Górny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich morsów, foczki, mieszkańców Pionek i okolic do wzięcia udziału w Mikołajkowym Morsowaniu, które odbędzie się 8 grudnia o godzinie 14:00. Organizowana w tym roku akcja charytatywna poświęcona jest Krzysiowi Czuprynowi, który cierpi na ciężką postać EB (pęcherzowe oddzielanie się naskórka typ dystroficzny recesywny).

 

- Pieniążki będziemy zbierać do puszek Caritasu od godziny 14 do 17 (Caritas nie pobiera prowizji, zebrana kwota w całości zostanie wykorzystana na pomoc dla Krzysia). Przewidzieliśmy na ten dzień kilka atrakcji, aby móc odwdzięczyć się wszystkim przybyłym, którzy zechcą pomóc małemu wojownikowi w walce z EB. – mówi szefowa Pionkowskich Morsów Paulina Zakrzewska

 

Miesięczna pielęgnacja Krzysia to koszt około 6 tysięcy złotych. Życie z tą chorobą to ciągła walka z bólem. Krzyś nie wie jak to jest kiedy nie boli... jego skóra jest delikatna jak skrzydła motyla, a rany są także wewnątrz organizmu. W imieniu swoim i wszystkich Pionkowskich Morsów proszę, aby każdy 8 grudnia stał się dla Krzysia Św.Mikołajem.

 

- Wejście do wody będzie poprzedzone bokserską rozgrzewką, którą specjalnie dla Nas i wszystkich przybyłych gości poprowadzi Rafał Grabowski. Będzie również ognisko, ciepły posiłek i wiele innych smakołyków. Poza gotówką zbierane będą też plastikowe koreczki, jeżeli komuś zalegają w domu to z chęcią przyjmiemy każdą ilość. Do zobaczenia 8 grudnia nad Stawem Górnym w Pionkach! – dodaje Paulina

 

 

 

    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook