STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Dodał: MGs, 29-10-2018 11:14, odsłon: 717

Mamy to!!! Mamy dwóch liderów!Królewscy Jedlnia wskoczyli na fotel lidera klasy A, natomiast Legion Suskowola utrzymał się na czele klasy B. W obu klubach bardzo chłodno i spokojnie mówią o przyszłości, ale cieszymy się z tego co jest teraz.

Klasa A
Królewscy Jedlnia - Plon Garbatka 2:1 (2:0)

Bramki: Sałek 3, Glimasiński 16 - Wójcik 53
Królewscy: Sosnowski - Gil (72 Kędzior), Mąkosa, Iwanowski, Glimasiński - Fusiek (61 Kołodziej), Dąbrowski, Orłowski, Skalski (70 Czerski) - Jurczak, S. Sałek.

To nie był łatwy mecz, bo Plon Garbatka w ostatnich kolejkach zdobywał  sporo punktów i w Jedlni pokazał się z bardzo dobrej strony. Dwie szybko zdobyte bramki ustawiły przebieg tego pojedynku. Już po kwadransie Królewscy prowadzili 2:0.

Po przerwie Plon zdobył kontaktową bramkę i dążył do wyrównania. Pojedynek był bardzo nerwowy i goście kończyli to spotkanie w dziewięciu. Mieli spore pretensje do arbitra tego meczu.

Jednocześnie punkty straciła Energia II Kozienice i Królewscy po ostatnim meczu cieszą się z pierwszego miejsca.

Klasa B
Legion Suskowola - Hubal Chlewiska 4:1 (0:1)

Bramki: M. Żyła, Rolnik, Majewski, Abramowicz.
Legion Komorek - Abramowicz, K. Hołuj (G. Brodowski), Banaszek (M. Żyła), K. Hołuj, (K.Lenart), Majewski, Gregorczyk, Janas (M. Brodowski), Z. Żyła, M. Rolnik, Szewczyk (Jurczak)

Do przerwy pachniało wielką sensacją. Hubal po jednej z nielicznych akcji zdobył bramkę i schodził na przerwę prowadząc 1:0.  Dopiero po zmianie stron drużyna z Suskowoli się rozstrzelała i nie dała rywalowi szans.

- Kolejne zwycięstwo cieszy, ale ten mecz pokazał, że każdy kolejny rywal będzie się na nas mobilizował i łatwo nie będzie. O awansie nie myślimy, bo liga nie jest nawet na półmetku. Dokończymy rundę, zobaczymy co przyniesie zima - mówi Paweł Płachta, prezes Legion.

Ekipa z Suskowoli jest liderem klasy B, ma trzy punkty przewagi nad Ruszcovią Borkowice.