STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Królewscy zdobyli punkty w hicie kolejki
Dodał: MaG, 08-10-2018 15:48, odsłon: 1170

Królewscy Jedlnia wygrali w hicie minionego weekendu w Klasie A. Pokonali mocną Polonię Iłża 2:0. Wskoczyli na drugie miejsce w tabeli.

Drużyna z Jedlni miała czego się obawiać. Wszak Polonia to zasłużony i utytułowany klub, który chce jak najszybciej powrócić do ligi okręgowej. Zresztą pierwsze pół godziny potwierdzały to, że iłżanie chcą ten mecz wygrać. Mieli sporą przewagę, ale nasz zespół przetrzymał napór. Z biegiem czasu w drugiej połowie to Królewscy zaczęli stwarzać sobie coraz groźniejsze sytuacje i w 69 minucie objęli prowadzenie.

Od 76 minuty gospodarze grali w osłabiebiu po czerwonej kartce Aleksa Wątorskiego. Polonia próbowała, ale w samej końcówce dostała drugi cios i było po meczu.

Królewscy mają pięć punktów straty do lidera (Energii Kozienice). tyle samo zgromadziła również Gracja Tczów.

W następnej kolejce, 14 października, Królewscy zagrają u siebie z KS Magnuszew.

Polonia Iłża - Królewscy Jedlnia 0:2 (0:0)
Bramki: Mąkosa 69, M. Czerski 89
Królewscy:  Maciej Mazurek - Kacper Dąbrowski, Arkadiusz Fusiek (50 M. Czerski), Łukasz Glimasiński (75 Jakub Kędzior), Szymon Iwanowski, Jurczak (90+1 Paweł Farbiś), Łukasz Kołodziej (55 Jakub Skalski), Piotr Mąkosa, Radosław Orłowski (50 Norbert Gil), Sebastian Sałek (90 Piotr Kupisz), Piotr Sałek.