0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY

Królewscy sprawili sensację! Legion pokonał Zajezierze
Dodał: MGs, 07-05-2018 14:42, odsłon: 1608

Ogromną niespodziankę sprawili piłkarze Królewskich Jedlnia. Zremisowali z liderem Gryfem Policzna. Jako pierwsi i jedyni w tym sezonie urwali punkty drużynie trenera Daiusza Kęski.W klasie B w dobrym stylu swój mecz wygrał Legion Suskowola.

Klasa A

Królewscy Jedlnia - Gryf Policzna 1:1 (1:1)
Bramka: Próchniak 13 - Łukasz Kołodziej 25
Sosnowski - S. Iwanowski, Czerski, K. Dąbrowski, Glimasiński, Orłowski (90 Kędzior), P. Sałek, Ł., Kołodziej (78 Skalski), A. Fusiek (60 Wąsik), Gębczyk, S. Sałek (85 Chołuj).

- Wiadomo, że mamy nieskrywaną satysfakcję, bo udało nam się urtwać punkty najlepszej drużynie tego sezonu. Remis z przebiegu meczu moim zdaniem jest sprawiedliwy - mówi Karol Gębczyk, trener Królewskich.

Pierwsza połowa wyrównana. Obie ekipy wykorzystały po jednej okazji do zdobycia gola. Po zmianie strony Gryf przeważał. Miał 2-3 świetne sytuacje i szczęście uśmiechnęło się do Królewskich. Jednak w ostatnich minutach Błażej Wasiki i Sebastian Sałek mieli swoje okazje, bo przy odrobienie szczęścia to Królewscy mogli to spotkanie wygrać.

W najbliższej kolejce z Królewscy zagrają u siebie KS Magnyuszew

Klasa B
Legion Suskowola - WKS Zajezierze 2:1 (2:1)

Bramki: Z. Żyła, D. Szewczyk

Drużyna z Suskowoli po wygranej awansowała na czwarte miejsce. Legion prowadził w tym meczu 2:0. Bramkę gospodarze stracili po rzucie karnym w 44 minucie. W drugiej połowie zespół umiejętnie się bronił, mógł nawet podwyższyć rezultat.

W sobotę o godz. 11 piłkarze Legionu na wyjeździe zagrają z liderem, Wulkanem Zakrzew.